Home / Diğer Konular / Asus ZenFone 3 Zoom Teknik Özellikleri, Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Asus ZenFone 3 Zoom Teknik Özellikleri, Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Asus ZenFone 3 Zoom tanıtıldı!2016’da tanıtılan ZenFone Zoom modelinin üzerine yapılan yeni geliştirmeler, ZenFone 3 Zoom model ismiyle CES 2017 fuarında görücüye çıktı. Bilindiği üzere ilk Zenfone Zoom modelinin dikkat çeken tek bir özelliği vardı: Optik zoom özelliğine sahip kamera.

Powerbank gibi kullanın

Görünen o ki Asus, ZenFone 3 Zoom modelinde bu özellikten feragat etmiş. Daha düşük özellikli bir kamera kullanan dev telefon üreticisi, bu dezavantaja rağmen daha yüksek kapasiteli bataryayı cihaza dahil etmiş. Öyle ki bir önceki modelden 3 milimetre daha ince olan kasaya 5,000 mAh batarya koymak gerçekten alkışlanacak bir hareket. Keza Asus, batarya ömrünün o kadar iyi olduğunu iddia ediyor ki, isteyen kullanıcıların başka telefonları şarj etmek için cihazı powerbank niyetine kullanabileceğini de açıkladı.3X optik zoom özelliğine sahip çift lensli kamerasıyla gayet iyi performans sergileyen telefon, bu yapısıyla fotoğraflarda derinlik etkisi oluşturabilmenizi de sağlıyor. Tıpkı iPhone 7 Plus‘ta olduğu gibi.

Satışa çıkacağı tarih bilinmiyor

5.5 inç 1080p çözünürlükte ekrana sahip olan telefon modeli, Qualcomm‘un Snapdragon 625 işlemcisinden güç alıyor. Şuan için fiyatı ve model seçenekleri açıklanmış değil. Konuyla ilgili gözlerin çevrildiği Asus, merak edilen bu bilgilerin “ilerleyen tarihlerde” duyurulacağını açıklamakla yetindi. Ancak tahminlere göre Şubat ayında dünya genelinde satışa çıkarılabilir.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Disk Fren Nasıl Çalışır

Disk Fren Nasıl Çalışır? Araçların en çok gerekli olan özelliklerinden biri de fren sistemleridir. Bu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir