Home / Donanım / Asus Zenpower Taşınabilir Şarj Aleti Şatışta

Asus Zenpower Taşınabilir Şarj Aleti Şatışta

Akıllı telefonların günü çıkaramama sorunu hepimizce aşikar. Tüm gün yanınızdan ayırmadığınız bu cihazlar maalesef bir günü bile kurtaracak seviyede şarj tutamıyorlar. Hal böyle olunca üretici firmalar şarj sorununa alternatif çözümler getirmek için “Güç Bankaları” diye anılan ürünleri piyasaya sürmeye başladı. Yakın zamanda ülkemizde satışı başlayan Asus Zenpower serisi de bu cihazlardan sadece birisi.

Sadece bir ehliyet boyutunda

Gün boyu yanınızda kolayca taşıyabileceğiniz Zenpower’lar sadece 215 gr. ağırlığında ve bir ehliyet boyutunda. Tam anlamıyla hafif ve güçlü bir cihazla karşı karşıyayız.

Tam dolu haliyle Zenfone 5’i tam 3 kere %100 şarj imkanı

Zenpower güç bankası 10050 mAh kapasitesinde. 6 saat içerisinde kendisini tamamen doldurarak telefonunuzu şarj edebildiğiniz gibi tabletlerinizi de şarj edebilirsiniz.

Renk ve Kılıf Seçenekleri

Asus tasarımcıları 5 adet renk seçeneğinin yanında, 4 adet kılıf seçeneği sunuyor. Gümüş, Pembe, Altın, Siyah, Mavi renk seçeneklerinin yanında; Pembe, Sarı, Mavi, Siyah kılıf renk seçenekleri de alternatifler arasında.

Zenpower 10050’yi nereden alabilirim?

Asus’un bu eşsiz ürünü şimdilik sadece şirketin kendi e-ticaret sitesi olan eshop’tan alınabiliyor. Üstelik geçici bir süre için 99 Tl yerine 59 Tl den kolayca sipariş edebilirsiniz. Hemen şimdi sipariş etmek için Asus eshop’a buradan ulaşabilirsiniz.
Hepsi bu kadar saygılarımla.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Samsung Galaxy C7 Google Hesabı Nasıl Açılır

Samsung Galaxy C7 Google Hesabı Nasıl Açılır Google Play Store sayısız uygulamasıyla Android kullanıcılarına hizmet …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir