Home / Windows İşletim Sitemi / Windows 10 / Asus’un Windows 10 İşletim Sistemli Yeni Transformer Book’u

Asus’un Windows 10 İşletim Sistemli Yeni Transformer Book’u

Windows 10 işletim sistemine büyük sahip çıkan Asus, Computex 2015 fuarında Transformer Book T100TA’nın devamı niteliğinde olacak olan hazırladığı yeni Transformer Book T100HA modelini tanıttı.

Melez yapısı ile klavye ve ekran bölümü birbirinden ayrılabilen ve böylelikle tablet halinde de kullanılabilen Asus Transformer Book T100HA Windows 10 işletim sistemini barındıracak ve teknik açıdan Intel Atom Cherry Trail X5 işlemci, 4GB Ram ve USB-C portu gibi özellikleri barındırıyor. 10.1 inçlik dokunmatik ekranı ile her açıdan etkili bir deneyim vaat eden Transformer Book T100HA, 580 gramlık ağırlı ile rahatlıkla taşıma imkanı da sunuyor. Asus tarafından belirtilen bir diğer özelliği ise 14 saat boyunca bataryasının kullanılabilir olmasıdır.

Windows 10 işletim sisteminin piyasaya sunulduğu tarihten sonra satışa sunulacak olan Asus Transformer Book T100HA’nin fiyatı hakkında Asus tarafından bir açıklama henüz gelmedi. Hep birlikte bekleyip göreceğiz. Bizi takip ettiğiniz sürece Windows 10 hakkında en güncel haberleri anında okuyabilirsiniz.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Windows 10 Şifre Değiştirme

Windows 10 günümüzün en çok kullanılan işletim sistemi durumunda. Bunun sebeplerinden biriside Microsoft firmasının Windows …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir