Home / Android / AutomateIt ile Android Sistem Davranışlarını Otomatiğe Bağlayın

AutomateIt ile Android Sistem Davranışlarını Otomatiğe Bağlayın

Android işletim sisteminde bellirli durumlarda belirli davranışlar sergileyen uygulamalarla muhakkak karşılaşmışsınızdır. Örneğin popüler Android uygulamalarından biri olan JuiceDefender ekran kapandığında çeşitli kablosuz erişimlerinizi kısıtlayıp bataryanızın ömrünü uzatmayı amaçlar.

Şimdi sizlere tanıtacağım AutomateIt uygulaması ise JuiceDefender tarzı uygulamalarla benzer şekilde, belirli sistem davranışlarına karşı sizin ayarlayacağınız davranışları uyguluyor.

Uygulamanın güzel yanı ise sadece tasarruf anlamında değil eğlence ya da başka amaçlarla da kullanılabiliyor olması. Örneğin yakın arkadaşınızdan gelen SMS’lere farklı bir ses ayarlayabilir, cihazınız belirli bir konumda iken istediğiniz bölgeye ait bir ses çalabilirsiniz.

Öncelikle AutomateIt uygulamasını APK Market ya da Android Market aracılığıyla indirip root yetkisi bulunan ve Android 2.2+ işletim sistemine sahip bir cihaza kurun.

Uygulama açıldığında sizden root yetkisi talep ediyor ve eğer root onayı alırsa şu giriş sayfası sizleri karşılıyor:

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Galaxy J7 Core Format Atmak – J7 Core Sıfırlama Hard Reset

Samsung Galaxy J7 Core Format Atmak Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda yada tabletlerde bilgisayarlarda …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir