Home / Diğer Konular / Bepanthol Krem

Bepanthol Krem


Bepanthol Krem

Cilt üzerinde oluşan deformasyonu hızlıca gideren ve iyileşme sağlayan Bepanthol krem, her türlü cilt problemi için kullanılabilmektedir. Cildin her bölgesine etki gösteren Bepanthol krem, oluşması muhtemel sorunlara önlem olarak da kullanılabiliyor. Sivilceler ve sivilce izleri için etkili olan ve diğer adı Bepanthene olan bu krem, cildiniz tarafından hemen emilir ve yağlı bir his oluşturmaz. Bitkisel içerikli bir ilaç olan Bepanthol krem, yara izlerinin giderilmesi için kullanılabilir. Yaz aylarında cildinizde oluşan pişikler ile mücadele konusunda Bepanthol kremden yardım alabilirsiniz. 

Bepanthol Krem Kullanım Alanları

  • Kısa zaman içinde cilt sorunlarını giderdiği için popüler şekilde kullanılan krem, pek çok soruna çözüm getirebiliyor.
  • Ciltte oluşabilecek pişik problemlerine karşı fazlası ile etkili bir üründür.
  • Vitaminsiz ve kuruluğa yüz tutmuş ciltler için kullanılabilmektedir.
  • Sıyrık ve kesik gibi yüzeysel yaraların iyileşmesi için tercih edilebilmektedir.
  • Emziren anneler için meme bakımı ve meme başı çatlaklarının tedavisi için kullanılabilmektedir.
  • Bepanthol kremi sorunlu bölgeye yetecek miktarda sürüp masaj yaparak yedirin. Günde 2 kere kullanılan krem, kısa süre içinde cilt sorunlarından kurtulmanızı sağlayacak.

 Bir çok çeşidi bulunan Bepanthol krem, bebeklerin cildinde de kullanılıyor. Cilt nemlendirici olarak da başlı başına kullanılabilen krem, cildinizi yumuşatıyor ve bunu yaparken yağlı bir his oluşturmuyor. Kış aylarında elleriniz ve yüzünüzde oluşan kurumalara karşı Bepanthol krem çeşitlerini kullanabilirsiniz. Parfüm, renklendirici veya antiseptik içermeyen yapısı ile cilt tarafından iyi tolere edilebilen bir özelliğe sahiptir. Kızarıklık, çatlaklar, pul pul döküntüler ve gerginleşen cilt bölgelerine uygulanabilen krem, cildinizin ihtiyaç duyduğu bakımı sağlayacaktır. Cildi yumuşatan ve pürüzsüz hale getiren Bepanthol krem, cildin doğal yenilenme sürecine yardımcıdır. Nemlendirme özelliği sayesinde cildinizi rahatlatır ve doğal bir parlaklık kazandırır.  Bepanthol krem içeriğindeki herhangi bir bileşene alerjiniz olması durumunda kremi kullanmamalısınız. Bepanthol krem kullanırken gözünüze temas etmemesini sağlayın. Temas halinde bol su ile gözünüzü yıkayın. Eski adıyla Bepanthen, yeni adıyla Bepanthol pişik kremi ve cilt bakım kremi olmak üzere iki ayrı formül ile cilt ihtiyaçlarına yanıt veriyor. Eczanelerde Bepanthol adı ile bulabileceğiniz kremin küçük boy olanı yaklaşık 8 liradan satışa sunuluyor.

Hakkında: GF

TeknoCozumler.com editörü

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Disk Fren Nasıl Çalışır

Disk Fren Nasıl Çalışır? Araçların en çok gerekli olan özelliklerinden biri de fren sistemleridir. Bu …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir