Home / Windows İşletim Sitemi / Windows 7 / Bilgisayar Ses Aygıtı Devre Dışı Hatası

Bilgisayar Ses Aygıtı Devre Dışı Hatası

Kullanmış olduğunuz Bilgisayara Belli bir süre sonra Format atma ihtiyacı duyunuz , Bilgisayarınıza Format attık dan sonra yada yeni bir işletim sistemini yeni kurduğunuz bilgisayarınızda Ses Sürücülerini yeniden kurduğunuz halde Bilgisayarınızın ” Ses Aygıtı Devre Dışı ” hatasını verdiğinizde işlerin bir yerde ters gitmiştir.

Ses aygıtı Devre Dışı Bırakıldı

 

Windows Ses Aygıtı Devre Dışı hatasının çözümü nasıl bulabiliriz ? Eğer bu sorun Ses varken belli bir süre sonra devre dışı kalıyor ise muhtemelen bilgisayarınızda Virüs vardır bu virüslerin sayesinde ses aygıtı Belli bir süre sonra devre dışı kalıyordur.

windows ses

Bilgisayarım > Denetim Masası > Yönetimsel Araçlar > Hizmetler > Windows Ses Üzerine Gelip Sağ fare tuşu ile başlat dediğiniz zaman yeniden sesler gelmektedir.

Diğer Bir Konu ise Ses Kartının Sürücülerini En güncel Şekilde Resmi Sitesinden İşletim Sisteminize göre bulup Güncellemek yada yeniden yüklemenizi tavsiye ederim.

Tags – Etiket ;

Windows ses sorunu , Ses Aygıtı Devre Dışı kaldı , Windows ses aygıtı devre dışı kaldır , Ses Aygıtı Devre Dışı , Ses Aygıtı devre dışı hatası , Ses Aygıtı Devre dışı çözümü

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Windows 7 – Windows 7 Genel Bakış – Windows 7 Özellikleri

  Bu Hazırlamış olduğum Video da , Windows 7 işletim sistemine genel bir bakış yapıyoruz …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir