Home / Android / Bimcell Ödemeli Arama – Ödemeli Arama Nasıl Yapılır

Bimcell Ödemeli Arama – Ödemeli Arama Nasıl Yapılır

if ( td_screen_width >= 768 && td_screen_width Bimcell Ödemeli AramaBir Bimcell hattınız varsa, Bimcell Ödemeli Arama servisi sayesinde, diğer bir BİMcell kullanıcısını ödemeli olarak arayabilirsiniz. Konuşma ücretini siz (arayan) değil, çağrıyı kabul ettiği takdirde karşı taraf (aranan) öder. Ödemeli aranan kişi, ücretsiz dakikaların haricinde, bulunduğu tarifenin şebeke içi görüşme fiyatı ile ücretlendirilir.Acil bir arama yapmanız gerektiğinde bakiyeniz bitmişse, bu servisimiz sayesinde istediğiniz kişiyi arayabilirsiniz. Diğer operatörlerde olduğu gibi Bimcell üzerinden de aynı operatörü yani Bimcell’i aşağıdaki koşullara göre ödemeli arayabilirsiniz. Ödemeli arama işlemleri için ise herhangi bir için üyelik gerektirmez sadece yapmanız gereken işlem ise numaranızın başına 9696 numaranızı eklemek olacaktır. Bimcell Türk Telekom alt yapısınız kullandığı için kullandığı servislerde benzerlik görülmektedir. Bu servis içinde aynı numaralar kullanılmaktadır. Bimcell Ödemeli Arama işlemi için aşağıdakileri uygulayınız.

Bimcell Ödemeli Arama

Ödemeli Arama servisinden yararlanmak için aşağıdaki seçeneklerden birini tercih edebilirsiniz.Ödemeli aramak istediğiniz telefon numarasını 9696’ya SMS ile gönderebilirsiniz.Örnek: 5515530278 Aramak istediğiniz numaranın başına 9696 ekleyerek arama yaparak da Ödemeli Arama servisinden yararlanabilirsiniz.Örnek: 96965515530278 Ödemeli arama geldiği bilgisi, aradığınız kişinin cep telefonuna anında sesli mesaj olarak bildirilir. Karşı taraf kabul ederse, konuşma gerçekleşir. Sonuçta arayan değil, aranan kişi ücretlendirilir.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Galaxy J7 Core Format Atmak – J7 Core Sıfırlama Hard Reset

Samsung Galaxy J7 Core Format Atmak Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda yada tabletlerde bilgisayarlarda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir