Home / Diğer Konular / Bir Kadını Güzel Yapan Unsurlar

Bir Kadını Güzel Yapan Unsurlar

Bir Kadını Güzel Yapan 10 UnsurKadınlar için güzel olmak uzun bir parkurdur ve finali asla belli değildir. Bir kadını istisnasız güzel gösteren bazı durumlar vardır; Topuklu ayakkabıdan ruja kadar kadınları güzel yapan unsurları sizler için yazdık. Kadını Güzel Yapan Unsurlar

  1. Topuklu ayakkabı: Her kadını harika gösterir. Fiziğin daha alımlı ve vücut şeklinin çok daha orantılı olmasını sağlar.
  2. Kırmızı ruj: Kırmızı ruju doğru süren her kadının kusurları ikinci planda yer alır nedeni kırmızıya odaklanan erkeklerin diğer kusurları çok belirgin olmadığı sürece görememeleridir.
  3. Kalem etek: Kadın formunu tamamen ortaya çıkaran bu elbise evde, işte, özel günlerde direk dikkat çekmenizi sağlar ve bakışlar size odaklanır.
  4. Uzun saçlar: Kadının en önemli aksesuarı olarak nitelendirilen saç, uzun ise her erkek için 1-0 öndesiniz anlamına gelmektedir.
  5. Doğallık: Abartılmış makyaj, tenin renginin kaybolduğu boyalar erkekler için oldukça iticidir. Pembe patlayan bir allık ile hangi erkeğin karşısına çıkarsanız çıkın basit görüneceksinizdir.
  6. Eyeliner: Manalı bakan gözler herkesi etkiler. Bakışlarınıza derinlik katmak için mutlaka eyeliner kullanmanız gerekmektedir. Günlük ve gece makyajının vazgeçilmez unsuru eyelinerdır.
  7. Tavırlar: Zarif ve nezaketli olmazsanız asla güzel olamazsınız. Bir kadını güzel yapan şey öncelikle çevresine gösterdiği tavırlardır. Güzellik bir bütündür ve fiziki güzelliğin yanında tavırlar ile bütünleşmediği zaman anlam ifade etmeyecektir.
  8. Ses tonu: Bazı kadınlar çok güzel olmalarına rağmen filmlerde dublaj yöntemi ile seslendirilirler çünkü ses güzellik ile beraber gelir. Tonlamalarınız ve konuşma tarzınız güzelliğiniz üzerinde büyük bir etkiye sahiptir.
  9. Kilo: Çok zayıf ya da çok şişman ikisi de ideal değildir. Erkekler hafif dolgun ve hatları belli olan bayanlardan hoşlanırlar. J.Lopez, Rihanna, Shakira bu kadınların en güzel temsilcileridir.
  10. Parfüm: Güzel ve teninize yakışan bir parfüm güzelliğinizin imzasıdır. Sizi tanımlayan ve bir erkeğin yanından geçtiğiniz anda güzel olduğunuzu hissettiren bir parfümünüz olması sizin için büyük bir avantajdır.

Hakkında: GF

TeknoCozumler.com editörü

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Disk Fren Nasıl Çalışır

Disk Fren Nasıl Çalışır? Araçların en çok gerekli olan özelliklerinden biri de fren sistemleridir. Bu …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir