Home / Android / BonusFlaş Nedir, Nasıl Kullanılır ?

BonusFlaş Nedir, Nasıl Kullanılır ?

bonusflas-apk-indirGaranti bankası tarafından sunulan BonusFlaş uygulaması Android ve iPhone telefonlar için sunuldu. BonusFlaş ne demek,nasıl kullanılır,nasıl indirilir diyen kullanıcılar için bu sayfamızı hazırlamayı düşündük.Artık bankacılık sektöründe gün geçtikçe yeni özelliklerin gelmesi lazımdı diye düşünüyorum. Garanti bankası da yenilikçi yanını ortaya koyarak BonusFlaş uygulamasını gün yüzüne çıkardı. Bonusflash ile bir çok özelliği tek ekrandan takip etmenin kolaylığını yaşayacaksınız.

BonusFlaş ile neler yapılabilir ?

Bu uygulama ile cep telefonunuzdan kampanya takibi, kart bilgileri sorgulama, limit artırım talebi, borç ödeme ve mobil ödeme gibi işlemlerini kolaylıkla yapabilirsiniz. Ayrıca harcama alışkanlıklarını analiz ederek, müşteriler için en uygun kampanyaları önermesi uygulamanın bana göre en iyi + özelliği diyebilirim. Alışveriş yaparken ödemeyi telefonunuz ile temassız bir şekilde yapabilirsiniz.Kampanya ara seçeneğine dokunarak hangi il, hangi alışveriş merkezinde kampanya var öğrenebilirsin.

BonusFlaş indir-yükle

BonusFlaş uygulaması android apk indirbonusflas-android-yukle

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Galaxy J7 Core Format Atmak – J7 Core Sıfırlama Hard Reset

Samsung Galaxy J7 Core Format Atmak Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda yada tabletlerde bilgisayarlarda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir