Home / Oyunlar / Brothers – A Tale of Two Sons %100 Türkçe Yama

Brothers – A Tale of Two Sons %100 Türkçe Yama

Brothers – A Tale of Two Sons için hazırlanmış Türkçe yama dosyaları ve kurulum bilgileri yer almaktadır. Yama çeviri oranı %100’dür. Kurulum adımlarını takip ederek Brothers – A Tale of Two Sons oyununu Türkçe oynayabilirsiniz.

Çeviri Hakkında

Menüler

%100

Oyun İçi

%100

Türkçe Yama Kurulumu

  1. Yazı sonundan içerisinde Türkçe yama dosyalarının bulunduğu sıkıştırılmış dosyayı indirin ve Winrar benzeri bir program ile açın.
  2. Ardından Oyunun yüklü olduğu klasörü açınız. Steam kütüphanenizde mevcut ise oyun ismine sağ tıklayın Özellikle- Yerel dosyalar seçeneğinden ulaşabilirsiniz. Bu pencere açık kalsın kapatmayın.
  3. Tekrar indirdiğiniz yama dosyasına dönün ve indirdiniz Türkçe yama klasörünü açın ve içerisindeki p13.int dosyasını yer olacak onu sağ tıklayın ve kopyalayın.
  4. Açık bıraktığınız oyunun yüklü olduğu pencereye gelin ve sırasıyla P13, Localization ve INT klasörlerini sol tıklayarak açın.
  5. Şimdi kopyaladığınız dosyayı buraya boş bir alana sağ tıklayın ve yapıştır seçeneğini seçin.(Buraya kopyalamış olacaksınız. Brothers – A Tale of Two Sons\P13\Localization\INT)
  6. Son olarak penceleri kapatıp oyunu açın ve ve oyun ayarlarından altyazıları etkinleştirin. Keyifli oyunlar.

Brothers – A Tale of Two Sons Oyunun Hikayesi

Oyun yer alan  2 karakter aslında kardeş ve bu ikisinin çıktığı macera öyküsü anlatılmaktadır.  Bu iki karakter hasta olan babalarına şifa aramakta ve bu yüzden köylerinin şifacısından yardım talep ediyor. Bunun üzerine şifacı bazı malzemelerin gerekli olduğunu ve çocukların bu malzemelerini getirmelerini istiyor. Brothers – A Tale of Two Sons hikayesi bu olay örgüsü ile şekilleniyor.
Rar şifresi: www.teknocozumler.com
Brothers – A Tale of Two Sons Türkçe Yama İndir

Hakkında: Mehmet Demir

TeknoCozumler.com editörü

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Age of Empires II HD %100 Türkçe Yama

Age of Empires II HD oyununa ait Türkçe Yama dosyası ve kurulum bilgileri yer almaktadır. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir