Home / Diğer Konular / Candy Crush Saga Oyunu Açılmıyor Çözümü

Candy Crush Saga Oyunu Açılmıyor Çözümü

Kullanıcılar tarafından en çok oynanan Facebook destekli popüler oyunlarından olan Candy Crush Saga Mobil ve Bilgisayar desteğiyle kullanıcılara sunulmaktadır. Son zamanlarda kullanıcılar tarafından sıklıkla dile getirilen problemlerden olan Candy Crush Saga Açılmıyor Çözümü için aşağıdaki adımları uygulayarak sorunu giderebilirsiniz.

1. Çözüm Yöntemi Candy Crush Saga oyununun açılmama problemi sıklıkla modem sorunlarından dolayı kaynaklanmaktadır.Modem üzerinde yer alan Power tuşundan modemi kapatıp açarak oyunu tekrar başlatınız.

2. Çözüm YöntemiOyunun açılmama problemlerinden bir diğeri ise Adobe Flash Player yazılımının güncel sürümünün yüklü olmamasından kaynaklanmaktadır. Aşağıdaki adımları takip ederek Flash Player programını güncelleyebilirsiniz.

Flash Player Programı İndir

Flash Player programını güncellemek için yukarıda yer alan linke tıklayınız.Siteye giriş yaptıktan sonra görselde yer alan sağ alt köşedeki Şimdi yükle butonuna tıklayarak bilgisayarınıza indiriniz.Not: Güncelleme esnasında açık olan tüm tarayıcıları kapatınız.İndirilen Setup dosyasını çalıştırarak yükleme işlemini başlatınız.Yükleme işlemi tamamlandıktan sonra Bitti butonuna tıklayarak güncelleme işlemini sonlandırınız.

3. Çözüm YöntemiSon olarak Candy Crush Saga açılmama problemi için kullanmakta olduğunuz tarayıcınızın ayarlar kısmından Tarama Verilerini temizleyerek problemi giderebilirsiniz.Telefon ve Bilgisayar kullanıcıları tarayıcı geçmişi temizleme yöntemini uygulayabilir.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Disk Fren Nasıl Çalışır

Disk Fren Nasıl Çalışır? Araçların en çok gerekli olan özelliklerinden biri de fren sistemleridir. Bu …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir