Home / Android / Casper Nirvana Via Tablet Hard Reset Kesin Çözüm

Casper Nirvana Via Tablet Hard Reset Kesin Çözüm

Merhaba Casper Nirvana Tablet Hard Reset, Soft Reset Yani Sıfırlama nasıl yapılır bu işlemi anlatacağız. Yedek almanızı tavsiye ediyoruz. Hard Reset işleminde Hafıza Kartı hariç tabletin kendi hafızası tamamen silinecektir. Cihaz belleğinde yer alan Resimler, Videolar ve Müzik de silinecektir. Sıfırlama işleminde cihazınızın şarj seviyesinin %50 oranından az olmamasına dikkat edin. Bu işlemi yapmak zorunda iseniz şimdi aşağıdaki adımları uygulayın. Tablet modeli CTA ise TIKLAYIN  Casper Nirvana Tabletlerde genel olarak yaşanan sorun Recovery Moduna giriş yapılmasına rağmen burada Ses Azaltma, Ses Artırma ve Açma/Kapama tuşlarının herhangi bir işlem yapmadığından işlemin yarım kalmasıydı.Bu sorunu çok basit bir şekilde çözüme kavuşturuyoruz.

1. Adım

A: Uğraşmadan İndirmek. ?TeraFile Üyelik: http://terafile.co/signup-44295.htmlB: İşlemlere başlamadan önce bir bilgisayara ihtiyacımız olacak.Bilgisayardan önce bir Metin Belgesi açıyoruz.Metin belgesinin içine --wipe_data yazarak Dosyadan Farklı Kaydet‘i tıklıyoruz.Kayıt Türü seçeneğini Tüm Dosyalar olarak değiştiriyoruz.Dosya Adına factory_update_param.aml yazarak Kaydet butonuna tıklıyoruz. 

2. Adım

Masa üstüne Yeni Klasör oluşturarak adını udisk olarak değiştiriyoruz.Oluşturduğumuz factory_update_param.aml dosyasını bu klasör içine atarak SD-Kart içine atıyoruz. 

3. Adım

SD-Kart ı cihaza taktıktan sonra Ses Azaltma + Açma/Kapama tuşuna basarak bekliyoruz.Ekrana upgrading…plase wait yazsı geldiğinde parmaklarımızı tuşlardan çekiyoruz ve cihaz açılana kadar bekliyoruz.Bu işlemlerden Sonra cihaz sıfırlanmış olacak.Bu sorunu Çözmemize yardımcı olan Mustafa POLAT’a Teşekkürler… ?

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Galaxy J7 Core Format Atmak – J7 Core Sıfırlama Hard Reset

Samsung Galaxy J7 Core Format Atmak Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda yada tabletlerde bilgisayarlarda …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir