Home / Android / Cihazınız Bu Sürümle Uyumlu Değil Hatası ( ÇÖZÜMÜ ) – Cep Telefonu oyunları

Cihazınız Bu Sürümle Uyumlu Değil Hatası ( ÇÖZÜMÜ ) – Cep Telefonu oyunları

Reklamlar” Cihazınız Bu Sürümle Uyumlu Değil ” hatası alıyor iseniz , muhtemelen bu sorunu hemen Google’da aramaya çalıştınız. Biz de sizlere bu sorunun çözüm yolunu sunmaya çalışacağız. Market helper uygulaması ile bu hatadan kurtulabilirsiniz. Uygulamalar kısmından Google Play Store’u bulup verileri sil diyerek de bu sorunu çözebilirsiniz. Bu yöntem işe yaramaz ise aşağıda ki işlemleri uygulayınız.İLK YÖNTEM:Android cep telefonunuz bazı uygulamalarda hata veriyor ise aşağıda ki adımları uygulamanızı öneririm.Ayarlar > Uygulamalar > Uygulama Yöneticisi kısmına geliniz. Burada yer alan Google Play Hizmetlerini seçin ve Veriyi sil ve Ön Belleği Sil butonlarına basınız.Yukarıda ki adım olmadı ise, Google Play Store hesabınıza tanımlı Gmail hesabınızı kaldırıp telefonunuzu açıp kapatın.Reklamlar

Cihazınız Bu Sürümle Uyumlu Değil Hatası nasıl çözülür ?

  • Aşağıda ki yöntemi yapabilmeniz için Android telefonunuzun ROOT’lu olması gerekmektedir.
  • Ayarlar –> Güvenlik –> Bilinmeyen Kaynakları Kapalı halden AÇIK Hale getirin.
  • Market Helper uygulamasını indirin . Buraya tıklayarak ilgili uygulamayı edinebilirsiniz.
  • Market Helper Apk indir uygulamasını cep telefonunuza yükleyiniz ve yükledikten sonra uygulama açılışında sizden ROOT izni isteyecektir, Evet deyiniz.
 • Şimdi ise Market Helper uygulaması ile biraz oynamanız gerekmekte. Bunu da şöyle yapacağız .İndireceğiniz uygulama hangi telefon tarafından destekleniyorsa o telefonu seçiniz. Örneğin indireceğiniz oyun veya uygulama Galaxy s5 ile uyumlu ise . ABD – SAMSUNG GALAXY S5 olarak seçiniz.
 • Ardından Google Hesabınıza giriş yapın.
 • Tamam’a tıklayınız. Tamam dedikten sonra Gogle Play Store için sizden izin isteyecek İZİN VER deyiniz.

 Yukarıda ki işlemleri doğru bir şekilde yaptıktan sonra Google Play’de Hangi model telefonu seçtiyseniz o olarak görünecek ve oyunları o modele göre indireceksiniz.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Galaxy J7 Core Format Atmak – J7 Core Sıfırlama Hard Reset

Samsung Galaxy J7 Core Format Atmak Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda yada tabletlerde bilgisayarlarda …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir