Home / Android / Clash Of Clans Hesap Aktarma 2015

Clash Of Clans Hesap Aktarma 2015

Clash Of Clans hesap aktarma yada hesap satma yaparken karşılaştığımız bazı sorunlar oluyor bunu engellemek amaçlı sizlere detaylı olarak clash of clans hesap nasıl aktarılır bunu anlatacağım arkadaşlar. Adım adım işleyip anlatacağım ve ayrı olarak farklı bir arkadaşın yüklemiş olduğu video ile daha iyi anlamanızı sağlayacağım. Öncelikle farklı yöntemler olduğunu belirtmek isterim ancak ben normal ve en garanti olan yöntemi ilk öncelikle anlatacağım sizlere.

Clash Of Clans Hesap Aktarma

1- Aktarılacak olan cihazdan sağ köşede ayarlar sekmesine tıklayalım.2-Karşımıza çıkan ekrandan bir cihaza bağla seçeneğine tıklayalım.3-Eğer Game Center yada Gmail giriş yapılmadıysa giriş isteyecektir. Girişler yapılı ise diğer adıma geçin.4-Bu Eski cihaz seçeneğine tıklayalım.5-Eğer aktarcağınız iphone vs ise zaten yapacağınız işlem şuydu sadece Game Center hesabı ile diğer cihazdan giriş yapmaktı. Ancak farklı bir cihaz ise seçeneğe tıklayalım ve karşımıza kod gelecek.6-Yeni cihazla aynı işlemleri yapıyoruz sadece 4. adımda yaptığımız yerde bu yeni cihaz diyoruz ve istenilen kodu giriyoruz.7-Aktarım bu kadar basit arkadaşlar.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Galaxy J7 Core Format Atmak – J7 Core Sıfırlama Hard Reset

Samsung Galaxy J7 Core Format Atmak Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda yada tabletlerde bilgisayarlarda …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir