Home / Android / Clash Of Clans Köy-Hesap Silme Nasıl Yapılır ?

Clash Of Clans Köy-Hesap Silme Nasıl Yapılır ?

Evet arkadaşlar bu konumuzda sizlere Clash Of Clans hesap silme işlemi nasıl olur onu anlatacağım. Öncelikle bahsetmeliyim ki bu konuda hesap silme işlemi ios için özellikle anlatılacaktır. Bunun sebebi de bir önceki konumuzdaki Clash Of Clans Hesap Aktarma konusuna destek olmak için.

Clash Of Clans Köy Silme Ne İşe Yarar ?

Bu işlemin öncelikle neye faydası olacağını aktarayım size. Clash Of Clans Hesap aktarma yaparken köyümüz eğer ilerlemiş seviyelerde ise hesap aktarma işlemini gerçekleştiremiyoruz. Bu nedenle köyü silip yeni bir oyun ile başlarsak diğer gelişmiş köyü cihaza aktarabiliriz.

Clash Of Clans Hesap Silme İşlemi Nasıl Yapılır ?

1-İlk olarak oyunu cihazımızdan siliyoruz ve karşımıza uyarı gelecektir verilerin silinmesi ile alakalı. Bu uyarıları onaylıyoruz ve Game Center ile alakalı bir silme için uyarı gelirse onu da onaylayın.2-Ayarlar menüsünden Game Center ‘ dan çıkış yapmamız gerekiyor.3-Ayarlar-Genel-Sıfırla yolunu takip edelim ve oyun uygulama verilerin silmek için bir seçenek göreceksiniz buna tıklayalım.4-İşlem tamamlanıp veriler silindikten sonra cihazınız kapanıp açılacaktır. Açıldıktan sonra Game Center bağlanmak isteyecektir. Eski Game Center hesabınızı girmeyin. Yeni bir Game Center hesabı ile giriş yapın.5-Yeni Game Center hesabına rağmen bir köy bulundu gibi uyarı gelirse iptal deyin ve onaylamayın. Aksi takdirde eski köyünüz yüklenir.Böylelikle İOS cihazdan Clash Of Clans uygulamasını silmiş olduk. Eğer Android cihazdan da silip tekrar yüklemek isterseniz Clash Of Clans İndir etiketinden en güncel sürümü indirebilirsiniz.Eğer Android cihaz kullanıyorsanız köyünüzü silmenize de gerek yok aslına bakarsanız. Clash Of Clans İkinci Hesap Açma konumuzda sizler için bir android cihazında nasıl birden fazla köy ile oynanır bunu anlattık. İncelerseniz bunu da çok kolay yapabilirsiniz.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Galaxy J7 Core Format Atmak – J7 Core Sıfırlama Hard Reset

Samsung Galaxy J7 Core Format Atmak Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda yada tabletlerde bilgisayarlarda …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir