Home / Android / Clash Of Clans Saldırı Taktikleri İle Ganimet ve Kupa Kazanın

Clash Of Clans Saldırı Taktikleri İle Ganimet ve Kupa Kazanın

Clash Of Clans taktikleri aynı asker ve aynı orduya rağmen daha fazla ganimet toplayıp , daha fazla kupa kazanmanızı sağlayacak can alıcı ipuçları diyebiliriz. Bizim edindiğimiz tecrübelere dayalı olarak paylaştığımız bu clash of clans saldırı taktikleri kullanarak daha başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz. Oyun zaten standart strateji oyunlarından farklı olarak savaş ve savunmayı yönetebildiğiniz güzel oyunlardan bir tanesi. Bir savaşı uyguladığınız strateji yüzünden kazanadabilirsiniz kaybededebilirsiniz. Bundan dolayı saldırıları yaparken biraz daha dikkatli olup doğru karar vermelisiniz. İlk öncelikle dikkat edeceğimiz hususlardan bir tanesi amacımızın kupa kazanmak mı yoksa ganimet kazanmak mı olduğuna karar vermeliyiz. Onun ardından temel bir kaç temel bilgi ile konumuza başlamak istiyorum. Başlangıç neyle olur ? Tabi ki de bir saldırı da ilk duvarları yıkmaya başladığımızdan duvarların yıkılma derecelerini bir öğrenelim.İlgili Makale : Clash Of Clans İndir

Hangi Seviye Duvar Yıkıcı Hangi Seviye Duvarı Yıkar ?

Seviye 1 Duvar Yıkıcı 480 hasar verir ve 1.seviye duvarını yıkar.Seviye 2 Duvar Yıkıcı 640 hasar verir ve 2.seviye duvarını yıkar.Seviye 3 Duvar Yıkıcı 960 hasar verir ve 4.seviye duvarını yıkar.Seviye 4 Duvar Yıkıcı 1280 hasar verir ve 4.seviye duvarını yıkar.Seviye 5 Duvar Yıkıcı 1840 hasar verir ve 5.seviye duvarını yıkar.2 Tane Seviye 5 Duvar Yıkıcı 6,7 ve 8. seviye duvarını yıkar.3 Tane Seviye 5 Duvar Yıkıcı 9 ve 10. seviye duvarını yıkar.

Clash Of Clans Daha Fazla Kupa Kazanma Taktikleri

Clash Of Clans oyununda saldırı yapacağımız köyden bekletiniz kupa ise burada belirttiğimiz taktiklere göz atabilirsiniz. Adı üstünde eğer amacımız kupa ise sol üst köşeden alacağımız kupa sayısına bakarak saldırı yapmalıyız öncelikle. Şimdi eğer 5-10 kupa ödül veriyorsa ve köyünde gücü bir hayli yüksek ise tüm ordumuzu bunun için heba etmek olmaz. Bundan dolayı verdiği kupa sayısı ile köyün gücünün orantılı olduğu köyleri tercih etmelisiniz. Ancak durum şöyle ki yüksek kupa veren köyler güçlü köylerdir. Kupa verme oranı köyün yenilme oranına göre değişir. Bundan dolayı çok güçsüz köy olup 20-25 kupa vermesini beklemeyin zaten.Bunun haricinde dikkat edebileceğimiz bir diğer husus ise köy binası kolay ulaşılabilir bir yerde mi bu önemli. Eğer köy ulaşılabilir yerde ve yıkabiliyorsak bu bize her zaman ekstra kupa kazanmamızı sağlayacaktır. Buna da dikkat ederek savaş açacağınız köyü seçerseniz daha iyi sonuçlar elde edebilirsiniz.

Clash Of Clans Daha Fazla Ganimet Kazanma Taktikleri

Ganimet kazanmak istiyorsak öncelikle ganimetin nerede olduğunu keşfetmeliyiz. Ganimet depolarda mı yoksa madenler mi olduğunu keşfetmelisiniz. Eğer köy kulübelerinde Zzz.. işareti varsa muhtemelen ganimet madenlerde olabilir. Bunu bir kaç okçu vs. göndererek de anlayabilirsiniz. Şimdi ganimetin nerede olduğunu anladıktan sonra yapmamız gereken en iyi şekilde saldırı yapmak olacak. Bu konu hakkında detaylı bilgiler sunmak için konu hazırlamayı planlıyoruz sitemizi takipte kalınız ancak hangi savunma birimlerinin hangi saldırı birimlerine oranla güçlü olduğunu bilmeniz gerekiyor. Örnek vermek gerekirse okçularınızı falan kesinlikle büyücü kulesinin o kısımlara göndermemelisiniz. Bunun gibi şeylere dikkat ederek daha iyi bir savaş çıkartabilirsiniz.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Galaxy J7 Core Format Atmak – J7 Core Sıfırlama Hard Reset

Samsung Galaxy J7 Core Format Atmak Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda yada tabletlerde bilgisayarlarda …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir