Home / Wordpress / Çok amaçlı ve güzel bir tema – Avada

Çok amaçlı ve güzel bir tema – Avada

Genelde tema dizayn eden kişi ve kuruluşlar bir amaca yönelik tema hazırlıyor ve bu genel olarak normal bir durum. Geçenlerde bir arkadaşımın isteği üzerine bulduğum ve bu yazımda paylaşmak istediğim tema ise çok amaçlı, yani yükledikten sonra klasik kullanımının yanında Kafe, Seyahat, Moda, Ajans, Hukuk Bürosu, Hosting, Mimari, Otel, Yaşam Stili, Dini, Uygulama gibi birçok seçeneği bir arada sunuyor.

Çok amaçlı ve güzel bir tema – Avada

} Evet, temamızın adı Avada ve yine önerdiğim bir tema firması olan ThemeForest tarafından sunulmaktadır.avada-temaTemanın çoklu kullanım tarafının yanında diğer birçok özelliği de barındırıyor olması diğer bir avantajı. Bu özellikler bir tema için gerekli olan ve ihtiyacınızı karşılayabilecek özellikler. Burada liste halinde bu özelliklerini sıralamak istiyorum.

  • Sayfalar için özel yapılandırma aracı (Fusion Builder)
  • Yönetici paneli içerisinde tema ayarlaması için özel gelişmiş ayar sayfası
  • Retina ekranlar için hazır
  • Demo sayfalarla kolay site hazırlama
  • Sınırsız renk olanağı
  • Ücretsiz güncelleme ve destek
  • Sabit menü imkanı
  • Birçok slayt özelliği (Layer Slider, Revolution Slider, Fusion Slider)
  • Türkçe desteği ile beraber diğer dillerde de kullanabilme özelliği

Bu temel özelliklerinin yanında birçok yazı tipi, ikonlar, sütun seçenekleri, sosyal ortamları rahatlıkla kullanabileceğiniz özellikler de mevcut.Temayı incelemek için yükledim ve kullandım. Yukarıda bahsettiğim tema seçeneklerini yüklemek ve demo sayfaları ile kullanmak çok basit. Karışıklık yaratacak, kullanımını zorlaştıracak hiçbir yönü yok. Dilediğiniz tema seçeneğini seçerek üzerinde düzenlemeler yapık sitenizi kolaylıkla hazırlayabilirsiniz. Temanın ücreti 50 dolar ancak aldıkları bu ücreti kanaatimce sonuna kadar hak ediyor. Ayrıca yukarıda bahsettiğim gibi bu ücret bir defaya mahsus olup daha sonra gelecek güncelleme ve yeni temalara da ücretsiz sahip olacaksınız. Demo ve satın alma sayfasıTema ile problem yaşamanız durumunda bizimle  iletişime geçebilirsiniz, yapabileceğimiz bir şeyler varsa yardımcı olmaya çalışırız. İyi bloglamalar…

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

WordPress Yüklenilmesi Gereken 7 Eklenti

Şu ana kadar Dünyadaki tüm sitelerin %40’ı wordpress ile oluşturulmakta. Durum böyle olunca wordpress gün …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir