Home / Android / Color Touch Effects Android Fotoğraf Düzenleme Uygulaması

Color Touch Effects Android Fotoğraf Düzenleme Uygulaması

Color Touch Effects, Android cihazlar için geliştirilmiş olan bir fotoğraflarda renk düzenleme uygulamasıdır. Fotoğrafları değiştirmek için kullanılabilecek uygulamalar arasında en hızlılardan biri olmasının yanı sıra birçok farklı özelliğiyle de Android kullanıcılarını cezp ediyor. Fotoğraflar üzerinde farklı renk değişimlerini yapmayı seviyorsanız Color Touch Effects uygulaması tam size göre.

Ücretsiz Edinilebilir

Color Touch Effects uygulamasının hiç şüphesiz ki en güzel yanı ücretsiz olarak dağıtıma sunulması oluyor. Kullanıcılar için birkaç renk değiştirmeyi ücretli olarak satın alma zorunluluğunda bırakan uygulamalarla kıyaslandığında bu özelliğiyle de beğenileri topluyor.

Fotoğrafları Dilediğiniz Gibi Renklendirin

Popüler olarak kullanılan mozaik, siyah-beyaz ve sepya gibi değişikleri yapabilmenizin yanı sıra bunlardan farklı şekilde de fotoğraflarınıza hareket katabilirsiniz.

Color Touch Effects’in kullanımının basit olduğunu söylemiştik. Basit ve herkes tarafından kullanılabilir bir ara yüze sahip olan bu uygulamada fotoğraf editörünü hızlı bir şekilde kullanabilme imkânı uygulamanın ekstra bir artısı oluyor. Fotoğraflarda düzenlemenizi tamamladıktan sonra kaydederek işleminizi kolayca tamamlayabilirsiniz.

color_splash_effects1[1]

Sosyal Medyaya Entegre Edilebilir

Çoğu Android fotoğraf uygulamasında yer aldığı gibi Color Touch Effects ile de sosyal paylaşım siteleri üzerinde fotoğraflarınızı paylaşabilirsiniz. Fotoğraflar üzerinde yapacağınız değişiklikleri tamamladıktan sonra karşınıza gelen ekran üzerinden paylaşımınızı kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Ekstra Özellikleri

Uygulamanın ekstra özellikleri arasında birbirinden farklı seçenekler yer alıyor.

İlk olarak uygulama içerisinde fotoğraf düzenlemek istediğinizde sadece telefon galerinizden değil aynı zamanda kameranızdan veya Facebook hesabınızdan fotoğrafları aktarabiliyorsunuz.

Uygulamanın bir diğer ekstra özelliği ise, içerisinde yer alan fırçaların kişiselleştirilebilmesi ve bu sayede özel bir kullanım imkânına kullanıcıları ulaştırabilmesi oluyor.

Uygulama, kullanıcıların sadece fotoğraflarda renk olarak düzenleme yapabilmesine değil aynı zamanda ekstra olarak fotoğrafların üzerine yazı ekleyebilme özelliğini de beraberinde getiriyor.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Galaxy J7 Core Format Atmak – J7 Core Sıfırlama Hard Reset

Samsung Galaxy J7 Core Format Atmak Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda yada tabletlerde bilgisayarlarda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir