Home / Oyunlar / CS Seri Awp – Sniper Nasıl Kullanılır?

CS Seri Awp – Sniper Nasıl Kullanılır?

Eminim ki bir çoğunuz Counter-Strike‘da iyi bir awp ustası olma hayalleri kurmuşsunuzdur. Belki bir çok kez awp serverlarda şansınızı denediniz fakat sonuç hüsran. Aslında awp kullanmak biraz deneyim ve refleks isteyen bir iştir.

Öncelikle size CS Sniper kullanmanın diğer silahlı oyunlarda ki dürbünlü silahlarla hiç bir alakası yoktur. Konuya tamamen geçmeden önce bilimsel kaynaklara göre normal bir insanın refleksleri 16 yaşından sonra iyice gelişmeye başladığını bilmenizi isterim.

Cs oynarken siz dürbünü daha açarken rakibin sizi vurduğunu gördüğünüzde eminim ki bu işte bir iş var dediniz. Aslında hiç bir alakası yok. Siz gerçekten seri bir şekilde awp kullanmak istiyorsanız yazımızı okumaya devam edin. Normal pro serverlarda oynamaya başlamadan önce kendinizi her gün awp serverlarda bıkmadan usanmadan denemeye başlayın. Dürbünü asla iki kere açmayın tek tıklamada dürbünü bırakın ve olabildiğince çabuk hareket etmeye çalışın. Siz dürbünü adamın bulunduğu yere doğru sürekli çekmeye çalışırsanız malesef rakibiniz sizi avlar. Hiç bir zaman vurulduğunuz da kendinizi oyundan soğutmayın, diğer rakiplerinizin nasıl oynadıklarını incelerseniz dediklerimi daha iyi anlarsınız. Hepimiz biliyor ki awpde dürbünü açmadan aim gözükmez. Fakat buna rağmen yakın mesafelerde dürbün kullanmanızı pek tavsiye etmem. Dürbün kullanmadan nasıl rakibimizi hedef alacağız derseniz aslında çok basit bir yöntemi var. Ekranda dürbünü açın ve tam ortasına ojeyle çok küçük bir nokta koyun. Unutmayın sabreden derviş muradına ermiş.

Bilgi: Oyundayken awp ile yürürken mermi sıktığınızda tamamen mermi sizin ateş ettiğiniz yerle hiç bir alakası olmayan bir yere düşecektir.

CS 1.6 nasıl kullanılır
CS Sniper Cfg
CS Sniper Kullanma Rehberi

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Brothers – A Tale of Two Sons %100 Türkçe Yama

Brothers – A Tale of Two Sons için hazırlanmış Türkçe yama dosyaları ve kurulum bilgileri …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir