Home / Android / Dark Echo Android Oyunu İndir ve Maceraya Katıl

Dark Echo Android Oyunu İndir ve Maceraya Katıl

Dark Echo Android oyunu geçtiğimiz hafta da en iyi korku oyunu olarak appstore da seçilmişti ve bizde şimdi bu sıra dışı oyunu sizlerle paylaşmaya karar verdik ve kesinlikle denemenizi tavsiye ediyoruz. Korku oyunlarının artması ile birlikte bu alanda da android oyunlarında bir artış gözlemliyoruz. Eğer sizde bu oyunu merak ediyorsanız kesinlikle indirmelisiniz ve denemelisiniz. Oyun diğer sıradan korku oyunları gibi zombili falan değil ve farklı bir konsepte bağlı olduğunu belirtmek isteriz. Dark Echo oyunu oynanışı da haliyle diğer oyunlardan farklı.

Dark Echo Android Oyunu Nasıl Oynanır ?

Dark Echo oyunununda oyunu nasıl oynayacağınızı hemen sizlere anlatalım ve çok kısa bir süre sonrada oyunun videosunu çekmeyi planladığımızı belirtmek isteriz. Oyunda ekran görünen desenler ayak izleri ve bazen kırmızı ve sarı renkli desenlerden göreceksiniz. Bunların hepsinin anlamlarını aktarmadan önce oyunu kesinlikle kulaklıkla oynamanız gerektiğini belirtmek isteriz.Sarı İzler : Alınabilecek bir nesne yada geçilebilecek güvenli yer.Kırmızı İzler : Korkun ve kaçın ?Normal Desenler: Ayak izleriniz.Oyunda gelen izlere göre ve seslere göre hareket etmelisiniz. Kimi zaman kırmızı izleri gördüğünüzde kaçacaksınız kimi zaman sarı izler ile bir kaçış noktası bulacaksınız. Oyunu son seste kulaklıkla oynamanızı kesinlikle tavsiye ediyoruz.

Dark Echo İndir

Oyunu sorunsuz bir şekilde buradaki linkten indirebilirsiniz. Oyunu doğrudan yerinden indirdiğiniz için herhangi bir sorun teşkil etmez ve sorunsuz bir şekilde indirebilirsiniz. Kesinlikle değecek bir oyun olduğunu belirtmek isteriz.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Galaxy J7 Core Format Atmak – J7 Core Sıfırlama Hard Reset

Samsung Galaxy J7 Core Format Atmak Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda yada tabletlerde bilgisayarlarda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir