Home / Android / Döviz Borsa Altın Android Uygulaması

Döviz Borsa Altın Android Uygulaması

Döviz Borsa Altın Android Uygulaması; Android işletim sistemine sahip cihaz kullanıcılarına finans konusunda tüm detaylı bilgileri sunan,kullanıcı tarafından Portföy ve Alarm oluşturulabilen, tek bir dokunuşla istenilen modül seçilerek detaylı bilgilerine ulaşabilen, oluşturulan portföy ile, önemli bütün finans bilgilerini tek bir sayfada görüntülenebilen, kolay kullanıma sahip,oldukça sade ve şık bir arayüz tasarımı olan ücretsiz bir finans uygulamasıdır.

Döviz, Foreks piyasalarında yüksek işlem hacmine sahip 67 ülkenin para birimini, anında güncellenen serbest piyasa alış satış fiyatlarını, döviz çevirici modülüyle, alarm kurma fonksiyonuyla, sade anlaşılır tasarımla hızlı bir şekilde takip edilebilen android uygulamasıdır.

Borsa, BİST-100, Bist-50, BİST-30 işlem gören bütün hisse senetlerini, hisse senetleri endekslerini, en çok artanları, en çok işlem görenleri, en çok azalanları, kişiye özel sayfa oluşturup, alarm kurulabilen, hisse senetlerindeki değişimleri yakından takip edilebileceği android uygulamasıdır.

Altın, ons altın, gram altın-çeyrek, yarım, tam altın-cumhuriyet, ata, reşat, hamit, gramise, ikibuçuk, beşli altın-14-18-22 ayar saf altın, değerleri güncellenen, alarm kurma özelliği ile altın piyasasını yakından takip etmenize yardımcı olan uygulamadır.

Akaryakıt, benzin, motorin, fuel oil ve lpg fiyatlarına güncel olarak ulaşılabilir.

Yatırım yapanlar veya işlerini döviz üzerinden yönetenler, piyasaları anlık olarak takip edenler döviz borsa altın android uygulamasını mutlaka denemelisiniz.Bol kazançlar.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Galaxy J7 Core Format Atmak – J7 Core Sıfırlama Hard Reset

Samsung Galaxy J7 Core Format Atmak Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda yada tabletlerde bilgisayarlarda …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir