Home / Diğer Konular / Dr Murad’dan Güzellik Önerileri

Dr Murad’dan Güzellik Önerileri

Dr Murad’dan Güzellik ÖnerileriBir gazetenin kadınlara sorarak anket yapması sonucu kadınları en iyi anlayan erkekler arasında ilk 50’ye giren Doktor Murad güzellik konusunda oldukça bilgili. Cilt bakımında dünya markalarını kullansanız dahi güzel olmak için daha fazlasına ihtiyaç duyulduğunu söyleyen Dr. Murad güzellik önerilerini sevenleri ile paylaştı. Dr Murad’dan Güzellik Önerileri

  1. Kendinizi önemsemeyin. Bu dünyada en değerli varlığın kendinizin olduğunu unutmayın. Çünkü kendinize iyi baktığınız sürece mutlu olur mutlu olduğunuz sürece güzel hissedersiniz.
  2. Her gün güler yüz ile aynaya bakın ve saçınıza taç takın. Dışarıya bakım yapmadan asla çıkmayın. Güzel hissetmek kendinize güveninizi arttırır.
  3. Ne kadar canınız sıkkın olursa olsun pozitif düşünün ve pozitif düşünceleri çağırın.
  4. Bol su içerek çiğ sebze tüketimine yönelin. Sebze ve meyve her zaman tüketilmeli fakat çiğ yenen sebze her zaman çok daha sağlıklıdır.
  5. Mutluluğu etrafa bakarak bulmaya çalışın ve baktığınız yerde kötü şeyler değil güzel şeyler görmeye çalışın.
  6. Ne istediğini bulun. Kim olduğunuzu iyi bilirseniz ne istediğinizi de bilirsiniz. Başkalarına benzemeye çalışmak yerine kendi değerlerinizin ve kendi zevklerinizin yolundan gidin.
  7. Kendinizi şımartmak için zaman ayırın. Köpük banyosu yapın, masaj salonunda yer ayırtın ya da müzikle rahatlayarak dans edin.
  8. Gülümseyin ve sizi gülümsetmeyen insanlardan uzak durun. Negatif insanlar sizi daima huzursuz eder ve moralinizi bozar.
  9. Kusursuz olmaya çalışmayın. Hep en iyisi olmaya çalışmak sizi yorar ve mutsuz eder. Her şeyi oluruna bırakın ve olduğu kadar yapın.

 

Hakkında: GF

TeknoCozumler.com editörü

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Disk Fren Nasıl Çalışır

Disk Fren Nasıl Çalışır? Araçların en çok gerekli olan özelliklerinden biri de fren sistemleridir. Bu …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir