Home / Android / Dragon Hills İnceleme

Dragon Hills İnceleme

Dragon Hills android,ios ve windows phone cihazlarınızda oynayabileceğiniz 2 boyutlu aksiyon oyunudur.Hikayesi bir kuleye hapsedilmiş prensesin yardım istemesi ve onun sesini duyan bir kişinin onu kurtarmak yerine altınlarını alıp kaçmasından oluşuyor.Zaten kulede tutsak kalması hemde parasının çalınması onu iyici kızdırır.Kulede onu bekleyen ejderhasına biner ve hırsızların peşine düşer.

IMG_1754

Az öncede söz ettiğim gibi oyundan ejderhaya binmiş bir prenses bulunuyor.Önünüze  çıkan askerlerden ve çeşitli engellerden uzak durarak bölümün sonuna erişmeye çalışıyorsunuz.Bölümün sonunda ise Final Boss ile savaş içine giriyorsunuz.Final Boss’unuda yenmeniz halinde zorlu bir diğer bölüme geçiyorsunuz.Oyun tamamen bu şekilde ilerliyor.Bölümleri geçtikçe daha heyecanlı ve zorlu diğer bölüme sizi bekliyor.Oyunu oynarken de gerek altın taşıyan atlı arabalardan gerekse diğer engelleri yok etmeniz ile çıkan altınları topluyuyorsunuz.Bu altınlar aracılığıylada seviyeniz el verdiğince yükseltme ve farklı özellikleri açabiliyorsunuz.

Diğer özelliklerden söz edecek olursak grafik ve sesler oldukça iyi.Özellikle patlatma efektleri oyuna ayrı bir hava katmış.Sizi çoşkulandıracak arka plan müziğide sizi oyuna bağlayan özelliklerden biri olacaktır.Kontroller hakkında bilgi vermem gerekirse ilk başlarda biraz zorlanacağınız ancak sonradan alışarak ustası olabilieceğiniz tek parmak kontrolle sahiptir.Oyun içindeyken sadece ekrana bir parmağınız ile dokunuyorsunuz ve ejderhanız aşağı doğru hareket ediyor.Parmağınızı bıraktığınızda ise aşağı indiğiniz oranla orantılı enerjiye sahip olarak yukarıya çıkıyorsunuz.Bu yukarı çıkma işlemi için ayrıca bir buton yok sadece ekrana bastıktan sonra bırakmanız yeterli oluyor.

IMG_1753

Oyun Marketi

Dragon Hills’in içerisindede oyun içerisinde toplamış olduğunuz paraları harcayabileceğiniz bir market bulunuyor.Bu marketteki eşyaları satın alarak ya da var olanları geliştirerek daha güçlü bir oyuncu olabilirsiniz.Şimdi tüm bu eşyaları tanıyalım.

Ejderha: Oyununuz temel öğesidir.Satın alamazsınız sadece geliştirmeleri satın alarak var olan can sayısını arttırabilirsiniz.
Sword: Prensesinizin elinde bulunan kılıçtır.Bu özelliği geliştirmeniz halinde karşınıza çıkan engellere daha güçlü vurabilirsiniz.

Freeze Blast: Kullanabilmeniz için ilk olarak bir kere bu özelliği açmanız gerekmektedir.Satın aldıktan sonra oyun içerisinde karşınıza çıktığı zamanda ejderhanız ile bu özelliğe dokunmanız halinde düşmanlarınız kısa süreliğine duracaktır.

Comet Shower: Bu meteor saldırısını açtıktan sonra tek yapmanız gerek karşınıza çıkması olacaktır.Devreye girmesiyle birlikte önünüzdeki engeller yerle bir olacaktır.

Giant Black Dragon: Özelliği açtıktan sonra ve oyunda dokunmanız halinde var olan ejderhanız var olduğu boyutunun yaklaşık 5 katına çıkıyor ve siyah ejderhaya dönüşüyor.Hasar geçirmez ejderhanız ile kısa süreliğine yenilmez biri olabilirsiniz.

IMG_1755

Lord of The Skies: 15. seviyede açılan bu ejderha Black Dragon’dan farklı olarak havadan gidebilme özelliğine sahiptir.Ayrıca aktif olma süreside oldukça fazladır.
Revive: Tek kullanımlık bu 300 coin fiyatındaki özellik öldükten sonra tekrar canlıp kaldığınız yerden devam etmenizi sağlar.

Money Magnet: Etrafınızdaki coinleri çekerek daha fazla coin toplamanıza yardımcı olur.
Extra Life: Hasar aldıktan sonra karşınıza çıkan Extra Life var olan canınızı yükseltir.

Coin Bomb: Yakındaki tüm engelleri altına çevirir.

Dragon HillsİndirQR-CodeDragon HillsDeveloper: Rebel TwinsPrice: Free* Dragon HillsİndirQR-CodeDragon HillsDeveloper: Cezary RajkowskiPrice: 5,29 TL

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Galaxy J7 Core Format Atmak – J7 Core Sıfırlama Hard Reset

Samsung Galaxy J7 Core Format Atmak Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda yada tabletlerde bilgisayarlarda …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir