Home / Yazılım / Dreamweaver için jQuery ve Prototype Eklentisi

Dreamweaver için jQuery ve Prototype Eklentisi

Dreamweaver kullanıcıları için güzel bir eklenti haberi var sırada. Aslında Dreamweaver üzerinde jQuery ya da Prototype ile kodlayanlar için diyebilirim. Bu eklentiler ile kodlarınızı çok daha hızlı yazacaksınız ?

Eklentiler Hakkında

Eklentiler hakkında genel bilgiyi, bunları hazırlayan web sitesinde, yani http://xtnd.us/ adresinde yer alıyor. Ziyaret edince göreceksiniz ki, yakın zamanda Mochikit, MooTools, YUI, Ext için de API eklentileri yayınlanacakmış.Unutmadan belirteyim. Eklentilerin tümü Dreamweaver MX ya da CS3 uyumlu.

Dreamweaver jQuery API Eklentisi

jQuery ile kodlayanlar açısından (şahsen benim için de) çok makbule geçen bir eklenti diyebilirim. Böylece siz kodunuza başlarken pencere açılıyor ve devamındaki fonksiyonu seçerek hızlıca kodlarınıza devam edebiliyorsunuz.Dreamweaver jQuery API EklentisiEklenti jQuery 1.2.1 ve jQuery UI kütüphanesini bünyesinde barındırıyor.

Dreamweaver Prototype API Eklentisi

Bu eklenti ise Prototype 1.6.0 sürümünü destekliyor.

Eklentileri İndirin

Eklentileri indirmek için üretici web sitesini ziyaret edebilir ya da yedek amaçlı yüklediğim kendi sunucumdan indirebilirsiniz.Dreamweaver jQuery API eklentisi 0.2.9 sürümünü indirDreamweaver Prototype API eklentisi 0.0.2 sürümünü indir

Hakkında: GF

TeknoCozumler.com editörü

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Linux Bilgisayardan Modem IP Öğrenme

Linux işletim sistemi kurulu bilgisayarımızdan modemimizin ip adresini öğrenmemiz mümkündür. Bu işlem için Linux komut …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir