Home / Android / E-Tab 5 Stock Rom Yükleme

E-Tab 5 Stock Rom Yükleme

General Mobile E-Tab 5 tabletinizde stock roma dönmek istiyorsanız bu yazıyı ziyaret etmenizde fayda var.General Mobile E-Tab 5 için bizim sitemizde de mevcut olduğu gibi root yöntemleri mevcut fakat biliyorsunuz ki root cihazınızı garanti dışı bırakmaktadır. Ayrıca internette de araştırdıysanız bu cihazlara root atmanın cezası olduğu gibi söylentiler de dolaşıyor. Biz de sizler için Stock Roma dönme yöntemini paylaşmak istedikNot: Buradaki işlemleri uygulamadan önce bilmeniz gereken birkaç bilgi bulunuyor. Lütfen bu konuyu ziyaret edin. Bu Yöntem sadece cihazı TWRP Recovery ile rootladıysanız geçerlidirRecovery ve Rom dosyaları turkdevs sitesindeki Captain adlı kullanıcıya aittir.Rom Kurulumu:

  • Stock Rom dosyasını buradan indirin.
  • Stock Recovery dosyasını buradan indirin.
  • İki dosyayı da cihazınızın ana dizinine kopyalayın.
  • Cihazınızı Twrp Recovery moduna alın.
  • Wipe seçeneğine gelerek alt tarafta bulunan “Swipe To Factory Reset” barını sağa doğru kaydırın.
  • Install seçeneğinden ETAB 5 STOCK.zip dosyasını seçin ve alt tarafta beliren”Swipe To Confirm Flash” barını sağa doğru çekin.
  • İşlem bittikten sonra cihazı yeniden başlatmadan Twrp nin ana menüsüne gelin ve ETAB 5 RECOVERY.zip dosyasını yükleyin.

Not: Cihazı tekrar açtığınız zaman kayıt hatası alırsanız cihazı birkaç kez yeniden başlatarak düzeltebilirsiniz.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Galaxy J7 Core Format Atmak – J7 Core Sıfırlama Hard Reset

Samsung Galaxy J7 Core Format Atmak Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda yada tabletlerde bilgisayarlarda …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir