Home / Android / En güncel Nexus 4 donanımını satın aldığınızdan nasıl emin olabilirsiniz?

En güncel Nexus 4 donanımını satın aldığınızdan nasıl emin olabilirsiniz?

HTC One ve Samsung Galaxy S4’ün Google Play Store’da satışına başlanması belki de Nexus’ların çekiciliğini biraz azaltmış olabilir ancak unutmayın ki, Nexus 4’ün fiyatı diğer seçeneklerin yarısı.

beyaz-nexus-4

Google planlarını bozmazsa yeni bir Nexus’un çıkmasına ve Türkiye’de satışa sunulmasına en az 5 ay gibi bir zaman bulunuyor, tabii ki şu anda Nexus 4 en güncel donanımı sahip değil ama 2013’ün başında ortaya çıkan cihazlarla yakın seviyede bir donanıma sahip, en kötü ihtimalle de bir Nexus.

Nexus 4 maalesef piyasaya donanımsal problemlerle girdi. Bunlardan en çok dikkat çekeni, cihaz hareket ederken SIM kart yuvasından gelen ses idi. Diğer problemler ise kamera flaşının cihazın parlak yüzeyinden dolayı aşırı parlaması ve cihazın arka tarafının zarar görmemesi için çerçevenin hafif yüksek olmasından dolayı düz zeminde hoparlörün boğulması idi. Bu sorunlar Mart ayında görülmeye başlanan donanım güncellemeleriyle giderilmişti. Artık cihazın içinden ses gelmiyor, kamera flaştan etkilenmiyor ve cihazın çerçevesindeki çıkıntılarla hoparlör düz zeminde duyulabiliyor.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Galaxy J7 Core Format Atmak – J7 Core Sıfırlama Hard Reset

Samsung Galaxy J7 Core Format Atmak Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda yada tabletlerde bilgisayarlarda …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir