Home / Android / En İyi Android Tarayıcılar Android Programlar Android ARTI

En İyi Android Tarayıcılar Android Programlar Android ARTI

Android cihaz kullanıcılarının interneti aktif bir şekilde kullandığını görmek mümkün. Seyahat ederken, yolda yürürken veya otururken yani herhangi bir yerde internet ulaşımı sağlamak günümüzde artık oldukça kolay bir noktaya ulaşmış durumda. Android cihazlarda internetin bu kadar popüler bir şekilde kullanılmasıyla beraber aynı zamanda kullanıcılar internette hızlı bir şekilde dolaşabilmek istiyor. Bunun için de hiç şüphesiz tarayıcılar büyük bir önem taşıyor.

En İyi Android Tarayıcılar

Firefox Browser

androidfirefox

 

Firefox, bilgisayarlar için olan tarayıcı modeliyle büyük bir beğeni toplamıştı. Bu performansını aynı şekilde Android cihazlara da sunan Firefox, en iyi Android tarayıcıları arasında baş sıralarda yer alıyor.

Firefox tarayıcının bir diğer önemli özelliği de bilgisayarınızda yer alan bilgileri mobil cihazınıza taşıyabiliyor.

Ara yüz yapısı olarak gayet sade ve kullanıcı dostu bir ara yüze sahip olan Firefox tarayıcı, geceleri de tam performans sağlayabilmek adına beyaz bir ara yüz ekranıyla kullanıcıları selamlıyor.

Dolphin Browser

dolphin4

Dolphin tarayıcı, Android’in günümüze gelene kadar her zaman destekçisi oldu. Birçok Android sürümünde Dolphin tarayıcı en başarılı uygulamalar arasında yer aldı. Fakat son yıllarda Chrome ve Firefox adlı iki adet süper star programlanınca biraz geri plana atıldı diyebiliriz.

Dolphin tarayıcı, getirilen yeniliklerle beraber en iyi ve en hızlı Android tarayıcıları arasında tekrar yerini almayı başarıyor.

Chrome Tarayıcı

Chrome-Beta-update-Android

Google tarafından geliştirilen ve son zamanlara damgasını vurmuş bir web tarayıcı olan Chrome, masaüstünden sonra Android üzerine de tüm hızıyla birlikte geldi.

Oldukça başarılı bir ara yüze sahip olmasının yanı sıra, kullanıcılara benzersiz bir internet deneyimi de sunması Chrome tarayıcının en büyük artısı oluyor. Ücretsiz bir şekilde dağıtıma sunulan Chrome tarayıcıyı Play Store üzerinden edinebilirsiniz.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Galaxy J7 Core Format Atmak – J7 Core Sıfırlama Hard Reset

Samsung Galaxy J7 Core Format Atmak Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda yada tabletlerde bilgisayarlarda …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir