Home / Android / En Yüksek aa Rekorları nelerdir ?

En Yüksek aa Rekorları nelerdir ?

Reklamlaraa oyunu en son bölümüAa oyununun son bölümünü sizde benim gibi merak ettiniz değil mi ? AA oyunu rekoru sizi daha da sinir edebilir. Bazı Android oyuncuları 49.bölümde takılı kalırken bazıları da oyunun rekorunu kırıyor : )ReklamlarAncak sinirlerinize hakim olamayan bir yapınız var ise bu oyununu denememenizi öneririm. Ben bile sakin bir yapıda olmama rağmen bazen bölümü geçemediğim de ekrana vuracak gibi oluyorum. O yüzden sinirlerinize söz geçirebileceksiniz bu oyunu deneyin ve oynarken sakin olun : )Ben Aa oyununda en son 101.bölümde takılı kaldım ve gece yatmadan önce bile son kez oyniyim diye elime alıyorum ancak en az 1-2 saat oynuyorum. Bu oyunun rekorunu görenler var ve oldukça zor bir rekor olmuş diyebilirim.

En yüksek aa rekoru kaç ?

Aa oyununda toplam 725 bölüm yer almaktadır. Bu bölümlerin hepsine oyun içinde ödeme yaparak ulaşabilirsiniz ancak ödeme yapmadan rekor kıranlar vardır diye düşünüyorum. 710. Leveli oynayan bir oyuncunun videosu sizlerle.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Galaxy J7 Core Format Atmak – J7 Core Sıfırlama Hard Reset

Samsung Galaxy J7 Core Format Atmak Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda yada tabletlerde bilgisayarlarda …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir