Home / Android / Eski Telefon & Tabletinizi Güvenlik Kamerası Yapın

Eski Telefon & Tabletinizi Güvenlik Kamerası Yapın


Bu Makalede; Akıllık Telefonu Güvenlik Kamerası Olarak Kullanmak, Tableti Güvenlik Kamerası Olarak Kullanmak, Android cihazı Güvenlik Kamerası Olarak Kullanmak ve Android Güvenlik Kamerası, gibi sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

Evinizi iş yerinizi kontrol etmek istiyorsunuz ama Güvenlik Kamerası kurduracak kadar yeterli bütçeniz yok. Android Güvenlik Kamerası ile bu sorununuzu kökten çözebilirsiniz. Şimdi rafın arka tarafına attığınız eski telefon yada tabletinizi çıkarın ve SalientEye (Salient Eye) uygulamasını kullanarak aşağıdaki işlemleri takip edip bir güvenlik kamerası sahibi olun.Salient Eye NedirAndroid akıllı telfonunuzu bir hareket algılayıcı hırsızlık alaram sistemine dönüştürün! Salient Eye her hangi bir android cihazı tam donanımlı bir ev kamera güvenlik sistemine dönüştürür. Salient Eye uygulaması telefonunuzun kamerasını hareketleri algılamak için kullanır ve eve zorla girme durumunda alarm sesi çıkarır. Salient Eye ev güvenlik uygulaması davetsiz misafirleri iş üstünde yakalar ve hemen size SMS ve e-posta yoluyla resimleri gönderir. Hem Android akıllı telefon ve tabletler ile uyumlu olan SalientEye, 10 saate kadar bir düşük enerji ile çalışabilir ve ekran kapalı olsa da aktif kalır. Aşağıdaki resimde kırmızı vurgulanan nesneler Salient Eye aktif olduktan sonra değişiklilikleri algıladığı nesnelerdir. Bu nesnelerde herhangi bir değişiklik ve hareket algılama alarmı çalacak ve bir e-posta E-Posta Gönderecektir.  Salient Eye KurulumuYukarıdaki bağlantıyı kullanarak yada cihazınızdan Google Play Store giriş yaparak Salient Eye uygulamasını indirebilirsiniz. 

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Galaxy J7 Core Format Atmak – J7 Core Sıfırlama Hard Reset

Samsung Galaxy J7 Core Format Atmak Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda yada tabletlerde bilgisayarlarda …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir