Home / Diğer Konular / Facebook İletişim – Şikayet E-Posta Adresleri

Facebook İletişim – Şikayet E-Posta Adresleri

Dünya’nın en çok kullanılan ve en büyük sosyal medya devi bildiğiniz gibi Facebook’tur.Facebook’un kullanıcı sayısı arttığı sürece sorunları ve kullanıcılarının yaşadağı sorunlarda artmaktadır.Bu sorunları tabi Facebook yetkililerine iletmkede ayrı bir sorun diyebiliriz.Son zamanlarda yaşanan en büyük sorun ise facebook hesaplarının kapatılması.Kapatılma nedenleri arasında ise Hile,oynanan oyunlarda hile yada küfürleşme ve şikayet yer almaktadır.Burada birçok durum olduğu için kapatılan hesapların birçok geri açılmamaktadır.Eğer Facebook hesabınız ile ilgili sorunlar yaşıyorsanız vereceğimiz mail adresleri kullanabilirsiniz.Facebook’a ulaşmak için gerekli olan e-posta adreslerini listeleyeceğiz.

info@facebook.com: Facebook ile ilgili herhangi bir öneriniz ya dadüşünceniz  varsa bu e-posta adresine göndrebilir ve iletişime geçebilirsiniz.

disabled@facebook.com: Ençok kullanılan adres bu adres kapanan hesaplar için kullanılan bu mail adresinde  itiraz etmek için bu e-posta adresine itirazınızı gönderebilirsiniz.

privacy@facebook.com: Gizlilik ve güvenlik gibi konularda bildirim yapmak için gerekli e-posta adresi budur. Gizlilik ve güvenlik ile ilgili olan tüm sorunlarını bu mail adresine gönderebilirsiniz…

appeals@facebook.com: Bu e-posta adresine Facebook’ta herhangi bir sayfayı, grubu, kişiyi veya olayı şikayet etmek için e-posta gönderebilirsiniz.

help@corp.facebook.com: Bu e-posta adresini de yardım konuları için iletşime geçebilir ve sorunlarınızı gönderebilirsiniz..

warning@facebook.com: Bu e-posta adresine de uyarılarınızı gönderebilirsiniz.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Disk Fren Nasıl Çalışır

Disk Fren Nasıl Çalışır? Araçların en çok gerekli olan özelliklerinden biri de fren sistemleridir. Bu …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir