Home / Android / Facebook Messenger Nasıl Kapatılır?

Facebook Messenger Nasıl Kapatılır?

Facebook Messenger nasıl kapatılırSosyal medyada en sık kullandığımız platformlar, Facebook; ve Twitter… Akıllı telefonlar ise, artık en yakın arkadaşlarımız… Hal böyle olunca, Facebook Messenger’i de çok sık kullanıyoruz. İnternetimizin kapalı olduğu zamanlarda sorun yok; ama internet açık iken, en olmadık zamanlarda Facebook Messenger bildirim sesleri ile bizi rahatsız edebiliyor. Peki bu rahatsızlık halinden kurtulmak için Facebook Messenger nasıl kapatılır, Facebook Messenger nasıl kapanır? Gelin, Facebook Messenger’i istediğiniz zaman kullanıp, istemediğiniz zaman kullanmamanın yolunu öğrenelim…

Facebook Messenger Nasıl Kapatılır?Facebook Messenger Nasıl Kapanır?

Facebook Messenger’i kapatmak için ilk olarak açmalı; sonrasında da Kişi Listesinin olduğu yere ulaşın. Ardından, en üstte, sağda bulunan Ayarlar butonuna tıklayın. Buradan Bildirimler Ve Sesler’e tıklayın. Burada en üstte, sağda yer alan, Bildirimler Ve Sesler işaretini sola kaydırın, yani kapatın… Böylece, Facebook Messenger üzerinden isteyen herkes size ulaşır, ancak bildirim sesleri sizi rahatsız etmez.

Ancak komple Facebook Messenger’i kapatmak istiyorsanız şunu yapın, Telefonunuzun Menü’sünden Ayarlar’a ulaşın. Daha Fazla, ve Uygulama Yöneticisi’ne gidin. Karşınıza çıkacak olan listeden Messenger’i seçin. Sonrasında Durmaya Zorla diyerek, açılan pencerede Tamam’a tıklayın. Bu şekilde Facebook Messenger’i komple, istediğiniz zaman açmak üzere kapatabilirsiniz.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Galaxy J7 Core Format Atmak – J7 Core Sıfırlama Hard Reset

Samsung Galaxy J7 Core Format Atmak Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda yada tabletlerde bilgisayarlarda …

One comment

  1. peki “zorla durdur” dediğimiz zaman ve sonra tekrar açtığımız vakitte messengerdeki yazışmalarımız silinmez değilmi ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir