Home / Android / Facebook Mobil İndir (Android) – Son Sürüm

Facebook Mobil İndir (Android) – Son Sürüm

Facebook Mobil APK dosyasını sizlerle paylaşıyoruz. Güncel olan Facebook Mobil uygulamasını sorunsuz bir şekilde Android cihazınıza kurabilirsiniz. Facebook artık bir sosyal paylaşım platformu olmaktan çıkıp adeta iletişim kurma platformu haline geldi. Dostlarınız ve sevdikleriniz ile en hızlı şekilde Facebook Mobil üzerinden iletişim kurabilirsiniz. Dahası onlar hakkında son bilgileri edinebilir ve paylaşımlarını görebilirsiniz. Sizlerde kendiniz hakkında fotoğraflar , videolar ve şarkılar paylaşabilirsiniz.Facebook Mobil uygulamasının tasarımı oldukça kullanışlı olduğundan dolayı Android telefonunuzda çok rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Hızlı ve dinamik olmasının yanı sıra kullanıcılara kullanım kolaylığı da sunuyor. Android için özenle uyarlanmış olan bu uygulama telefonunuzda hızlı bir şekilde çalışacaktır. Uygulamanın son sürümünü sitemizden takip edip indirdiğiniz sürece herhangi bir sorun yaşamazsınız ve bir sorunla karşılaşırsanız aşağıdan bizlere yorum olarak bildirebilirsiniz.Facebook uygulaması artık yalnızca arkadaşlarınızla iletişim kurduğunuz değil tüm dünya ile iletişim kurduğunuz bir platform haline geldi. Facebook Mobil sayesinde dünyadan haberleri çok rahat bir şekilde öğrenebilirsiniz. Kimi zaman sosyal bir dayanışma , kimi zaman bir haber sitesi görevini gören Facebok uygulaması gerçekten bir ihtiyaç haline geldifacebook mobil uygulamasıAyrıca takip ettiğiniz sayfalar ile sizin kendi zevklerinize göre paylaşımları duvarınızda görmek mümkün. Eğer eğlenceli şeyler seviyorsanız komedi sayfalarını takip ederek duvarınızı eğlenceli bir hale getirebilirsiniz. Facebook Mobil Android uygulamasını dilediğiniz gibi yönlendirip güzelleştirmek sizin elinizde.

APK İndir

Facebook Android Uygulaması , Google tarafından onaylı APK dosyası olduğu için zararlı bir dosya içermez. Bundan dolayı Android cihazınıza kolaylıkla indirebilir ve kullanabilirsiniz. APK dosyasını 5.0+ için buradan  4.0.3+ için buradan indirdikten sonra. SD kartınıza indirdiğiniz APK dosya dizinini bulduktan sonra kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Galaxy J7 Core Format Atmak – J7 Core Sıfırlama Hard Reset

Samsung Galaxy J7 Core Format Atmak Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda yada tabletlerde bilgisayarlarda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir