Home / Android / Facebook Profil Resmi Nasıl Hareketli yapılır ?

Facebook Profil Resmi Nasıl Hareketli yapılır ?

Facebook hesabının profil fotoğrafı kısmına gif veya video yüklemek isteyen kullanıcılar için bu işlemin nasıl yapılacağından bahsedeceğiz. Bu sayfamızda yer verdiğimiz haberde, Facebook profil fotoğraflarının artık hareketlide olabileceğini duyurmuştuk. Şimdi de bu hareketli fotoğrafların nasıl hesaplarımıza yükleyebileceğimizden bahsedeceğiz. Facebook Profil Fotoğrafınıza hareketli GİF resimler yükleyebilir, istersenizde Facebook Profil resminize video koyabilirsiniz.Bu özellik ilk olarak iOS cihazlarda ve belirli ülkelerde hizmete sunulmakta. Kaliforniya gibi yerlerde ilk denenecek olan bu özellik zamanla diğer bölgelerede gelecektir. Facebook hareketli profil fotoğrafı özelliği şu anlık sadece iOS ve bazı kişilerde aktif olarak sunulmakta. İleri ki günlerde bu özellik Android ve PC için kullanılabilir hale geleceğini umuyorum. facebook-hareketli-profil-resmi (2)

Facebook profil resmini hareketli yapma

Facebook hareketli profil resminde dilerseniz kendi hazırlamış olduğunuz veya cep telefonu kameranız ile çektiğiniz HAREKETLİ RESİM ( Gif ) resmini yükleyebilirsiniz. Gif resmi dışında 7 saniyeyi aşmayan videolarda yükleyebileceksiniz.Bu özellik ile çoğu kullanıcından yaratıcı çalışmalar çıkacaktır diye umut ediyorum ve bu özelliğin kısa sürede Türkiye’de kullanıma açılmasını diliyorum. İyi günler dileriz.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Galaxy J7 Core Format Atmak – J7 Core Sıfırlama Hard Reset

Samsung Galaxy J7 Core Format Atmak Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda yada tabletlerde bilgisayarlarda …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir