Home / Mac İşletim Sistemi / Facebook’un Yeni Uygulaması Signal

Facebook’un Yeni Uygulaması Signal

Facebook geçtiğimiz günlerde yeni bir uygulamasını daha yayına girdi. Yeni uygulama Signal, birçok farklı özelliği ile çeşitli meslek gruplarının hayatlarını daha da kolaylaştıracak.

Birkaç hafta önce yayınlanan Mentions uygulaması fazla tutmayınca, uygulama tüm onaylı gazetecilere açılmıştı. Mentions uygulaması sayesinde gazeteciler kolaylıkla canlı yayın gerçekleştirebiliyorlar. Facebook’tan açıklanan habere göre de Mentions uygulamasının yanına bir de Signal eklenecek.

Signal uygulaması ne işe yarıyor?

Onaylanmış veri kaynaklarından haber toplamayı sağlayan Signal, size tek platform üzerinden tüm haberlere kolaylıkla ulaşmanızı sağlıyor. Uygulama sayesinde gazeteciler tek bir kaynak üzerinden hem haberleri takip edecek hem de yazılarını hazırlayabilecekler.

Uygulama biraz da Twitter mantığında kurulmuş. O an dünyada en çok ne konuşuluyorsa Trend Topic kısmından takip edebiliyorsunuz. Ayrıca en çok konuşulan ünlüler gibi filtrelemeler de yapabiliyorsunuz. Bu da magazin habercileri için büyük bir kolaylık olmuş diyebiliriz.

Uygulama ücretsiz olarak sunuluyor.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

iPhone ve iPad için Türk Yapımı I’m Jack Oyunu

Merhaba, Bugün de sizlere bir Türk firması olan UGR Teknoloji’nin geliştirdiği iOS Oyunu I’m Jack ile …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir