Home / Android / Falcon Pro uygulaması ücretsiz olarak nasıl kullanılır?

Falcon Pro uygulaması ücretsiz olarak nasıl kullanılır?

Sizlere daha önce bahsettiğimiz Falcon Pro uygulaması, geçtiğimiz ayda yükseldiği 2. sürümle birlikte çok daha işlevsel bir Twitter uygulamasına dönüştü. Ancak Falcon Pro 100 bin kullanıcı sayısına ulaştı ve daha fazla kullanıcı kabul edemeyeceği için geliştiricisi tarafından Google Play’den kaldırıldı. Geliştirici, bu karardan sonra uygulamanın güncellemelerini Google Play dışından verme kararı aldı ve uygulamayı daha önceden kullanmamış olan kullanıcılar için de kullanım yolunu açtı.

Peki Falcon Pro’yu henüz kullanmamış Twitter kullanıcıları bu güzel uygulamayı ücretsiz olarak nasıl kullanabilir?

1- Falcon Pro’yu indirin ve kurun

Falcon Pro geliştiricisi tarafından bu site üzerinden indirilebilir durumda, cihazınızın güvenlik ayarlarından bilinmeyen kaynaklara yükleme izni vererek uygulamayı kurabilirsiniz.

2- Kendi Twitter uygulamanızı oluşturun

Falcon Pro, 3. adımda görebileceğiniz gibi artık kendi uygulamanızla giriş yapmanıza imkan veriyor. 3. adıma geçmeden önce kendi Twitter uygulamanızı oluşturmanız ve birkaç ayarını yapmanız gerekiyor.

Twitter uygulaması oluşturmak için Twitter’ın geliştirici sitesine girdikten sonra, sağ üst taraftan Twitter hesabınıza giriş yapın. Giriş yaptıktan sonra sağ üstü köşedeki avatarınıza tıklayın/dokunun, “My Applications” bölümüne giriş yapın. My Applications bölümünden ise “Create a new application” butonuna tıklayın.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Galaxy J7 Core Format Atmak – J7 Core Sıfırlama Hard Reset

Samsung Galaxy J7 Core Format Atmak Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda yada tabletlerde bilgisayarlarda …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir