Home / Android / Fenerbahçe Yandex Tarayıcı İle Para Kazanıyor Mu ?

Fenerbahçe Yandex Tarayıcı İle Para Kazanıyor Mu ?

Geçtiğimiz günlerde Fenerbahçe Yandex uygulaması çıkmıştı Android cihazlarda bildiğimiz üzere. Bu tarayıcı Fenerbahçe taraftarlarına özel yapılmış bir tarayıcı ve Fenerbahçe ile ilgili bir çok bilgiye bu tarayıcı sayesinde ulaşabiliyorsunuz. Uygulamanın tasarımı da gayet Fenerbahçe taraftarlarının beğeneceği cinsten ancak en güzel nokta ise Fenerbahçe hakkında anlık bilgilere çok kolay ulaşabiliyorsunuz ki oda şöyle Fenerbahçenin son maç sonucu, puan durumu veya önemli haberler gibi bütün bilgiler elinizde. Koyu bir Fenerbahçe taraftarı iseniz bilgi edinmek için çok iyi bir uygulama ancak bu FB Yandex‘in asıl amacı takıma destek olmak. Yandex ile yapılan anlaşmaya göre uygulama üzerinden yapılan aramalarda Fenerbahçe para kazanıyor.

Fenerbahçe Yandex’ten Fenerbahçe Ne Kadar Kazanıyor ?

Fenerbahçe Yandex uygulaması sayesinde her aramanın sonucunda 0,003$ bir kazancı oluyor Fenerbahçenin şuan için ortalama 0,009 kuruş demek Türk Parası ile. Günde yalnızca 40 arama yapmış olsanız yıllık olarak 36$ yani yine ortalama 100 TL gibi bir rakam kazandırmış olacaksınız. Şimdi Fenerbahçenin 1 milyon taraftarı bu uygulamayı kullanmış olsa tam olarak yıllık 100.000.000 TL takıma katkıda bulunmuş oluyorsunuz. Normal bir tarayıcı kullanmak yerine yalnızca Yandex Fenerbahçe’yi kullanmanız takımınıza bu kadar büyük bir destek sağlamış oluyor.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Galaxy J7 Core Format Atmak – J7 Core Sıfırlama Hard Reset

Samsung Galaxy J7 Core Format Atmak Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda yada tabletlerde bilgisayarlarda …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir