Home / Android / Fifa 16 Cihazınız Bu Sürümle Uyumlu Değil Hatası Çözümü

Fifa 16 Cihazınız Bu Sürümle Uyumlu Değil Hatası Çözümü

Fifa 16 oyunu henüz yeni çıktı ancak bir sürü sorun ile beraber geldi. Şuan için oyunda cihazınız bu sürümle uyumlu değil hatası alınıyor ve bunun dışında yükleme sorunu da var. Yükleme sorununu da paylaşacağız ancak öncelikle bu sorunun neyden kaynaklandığı hakkında ve nasıl düzeltebileceğiniz hakkında bilgiler sunalım sizlere. Oyun çok üst seviye bir oyun olarak çıktı ve grafik özellikleri çok yüksek. Oyunda yaklaşık 10.000 oyuncu ve 500 lisanslı takım bulunuyor. Kurulunca 2.5 GB olan oyun sizlere aslında neden bu hatayı aldığınızı anlatıyor olmalı. Oyun yalnızca belli akıllı telefonlar için çıktı ve bir çok cihaz oyunu kaldırmıyor.Oyunu kaldırmadığından dolayı da bu hatayı alıyorsunuz ve aslında herhangi bir şekilde bu sorun ortadan kalkmıyor. Tek yapabileceğiniz şey yeni bir telefon almak desek yalan olmaz. Oyunla uyumlu bir cihaza sahipseniz oyunu oynayabilirsiniz. Oyununu indirmek için fifa 16 android oyunu linkinden ulaşabilirsiniz.

Fifa 16 Uyumlu Telefonlar

Motorola Nexus 6, HTC Nexus 9, HTC M8, Asus Nexus 7 2nd Gen, Samsung Galaxy S6, Samsung Galaxy S6 edge, Samsung Galaxy S5, Samsung Galaxy Alpha, Samsung Galaxy Note Edge, Sony Ericsson Xperia Z2 Tablet, Sony Ericsson Xperia Z3, Samsung Galaxy S4, HTC Nexus 4, LG G2.ADSEğer kullandığınız telefonlar bunlar değilse herhangi bir şekilde oyunu oynayamazsınız. Bu konu gerçekten çok sinir bozucu ve yorumlarınızı bekliyoruz.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Galaxy J7 Core Format Atmak – J7 Core Sıfırlama Hard Reset

Samsung Galaxy J7 Core Format Atmak Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda yada tabletlerde bilgisayarlarda …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir