Home / Android / Galaxy S3 Android 4.3 Güncellemesi Nasıl Yapılır ?

Galaxy S3 Android 4.3 Güncellemesi Nasıl Yapılır ?

Samsung’un Galaxy S3 için hazırladığı Android 4.3 güncellemesindeki yenilikler neler? Samsung Galaxy S3 Android 4.3 güncellemesi nasıl yapılır?

Android 4.3 güncellemesinin gelmesi ile birlikte Galaxy Gear desteğinin yanı sıra TRIM desteği, yenilenen sekmeli ayarlar, ANT+ desteğide beraberinde geliyor. Arayüz bölümünde herhangi bir değişme olmazken ağırlıklı olarak temel yenilikler olduğunu görebiliyoruz. Android 4.3 güncellemesinin görünümü Galaxy S3 ve S4 modelinin karışımı gibi diyebiliriz.

Güncelleme ile birlikte Samsung klavyeside daha kullanışlı bir görünüme kavuştu. S-Voice uygulaması ve GPU sürücüleri yenilendi. Samsung’un kendine ait uygulamaları bu güncelleme ile birlikte artık tam ekran olarak karşımıza gelebiliyor. Eğer sizde yeni güncellemeyi hemen denemek istiyorsanız ve Galaxy S3 Android 4.3 güncellemesi nasıl yapılır sorusunun cevabını merak ediyorsanız bu konumuza göz atabilirsiniz.

Android 4.3 güncellemesini yapmadan önce akıllı telefonunuzun bataryasını tam olarak doldurun veya cihazınızı şarj olurken güncelleme işlemini başlatabilirsiniz.

İlk olarak cihazınızda ayarlar menüsü açın ve daha fazlası seçeneğini seçin. Karşınıza çıkan menüden cihaz hakkında seçeneğini seçtikten sonra menünün en üst tarafında yer alan yazılım güncellemeleri seçeneğini seçerek güncelleme işlemini başlatabilirsiniz.

Galaxy S3 Android 4.3 Güncellemesi Nasıl Yapılır ?

Galaxy S3 cihazınız için Android 4.3 güncellemesi biraz uzun sürebilir, bu süre zarfında güncellemenin tamamlanmasını bekleyin ve sabırlı olun. Kısa bir süre içerisinde güncelleme tamamlanacak ve kullanıma hazır olacaktır.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Galaxy J7 Core Format Atmak – J7 Core Sıfırlama Hard Reset

Samsung Galaxy J7 Core Format Atmak Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda yada tabletlerde bilgisayarlarda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir