Home / Android / Galaxy S4 Mini cihazının durum çubuğu nasıl değiştirilir?

Galaxy S4 Mini cihazının durum çubuğu nasıl değiştirilir?

Sizlerle Galaxy S4 Mini cihazımızın durum çubuğunu nasıl değiştirebileceğinizi anlatacağız.Bildiğiniz üzere Samsung Galaxy S4 Mini cihazlarımız için bir çok rom bulunmakta ve bunlardan bir tanesi de sitemizde paylaşmış olduğumuz S6 Mini Lolipop Port romdur. Bir çoğumuz bu romun durum çubuğundaki simgelerinden şikayetçi. Stock romdaki haline alışanlara pek de güzel gelmeyeceğini varsayarak, sizler düzenlediğimiz “apk” dosyasını paylaşarak bu sorundan kurtarmak istedik.

S4 Mini mi kullanıyorsunuz?

Cihazınıza özgü bir çok içeriğe, ROM, root ve recovery konularına, haberlere ulaşabileceğiniz S4 Mini özel sayfamız açıldı.Galaxy S4 Mini Özel Sayfası Not: Yükledikten sonra durum çubuğunuz Samsung Galaxy S5 Mini gibi olacaktır.Önemli: Bu işlemleri yapabilmek için cihazınızın rootlu ve custom recovery yüklü olması gerekmektedir.Dilerseniz lafı fazla uzatmadan nasıl yapıldığına dair adımları uygulayarak bu sorunu halledelim.Başlamadan önce sizin için hazırladığımız bu konuyu okuyun ve onaylıyorsanız devam edin.• İlk önce buradan bize lazım olan .apk dosyalarını indirin, arşivden çıkarın ve hafıza kartına kopyalayın.• Daha sonra Google Play Store’dan Es Dosya Yöneticisi veya bunu gibi root izni isteyen başka bir uygulama indirin. ES Dosya YöneticisiDownloadQR-CodeES Dosya YöneticisiDeveloper: ES GlobalPrice: Free • İndirdikten sonra Es Dosya Yöneticisi’ne girerek sırasıyla “system/priv-app” klasöründeki SystemUI.apk-TouchWizHome.apk dosyalarını silin• Ve az önce indirmiş olduğunuz apk dosyalarını “system/priv-app” klasörüne kopyalayın, izinleri ayarlayın ve cihazı yeniden başlatın.Eğer izinleri ayarlama hakkında bilginiz yoksa buradaki  konumuz size yardımcı olacaktır.Anlatılanları eksiksiz yaptıysanız durum çubuğunuz Samsung Galaxy S5 Mini cihazının durum çubuğu gibi olacaktır.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Galaxy J7 Core Format Atmak – J7 Core Sıfırlama Hard Reset

Samsung Galaxy J7 Core Format Atmak Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda yada tabletlerde bilgisayarlarda …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir