Home / Android / Galaxy S4 ve Note 3 İçin Android 4.4 Güncellemesi

Galaxy S4 ve Note 3 İçin Android 4.4 Güncellemesi

Samsung Galaxy S4 ve Galaxy Note 3 güncellemeleri ile ilgili haberimizi paylaşacağız. Android 4.4 KitKat güncellemesinin tam tarihi belli oldu. Aldığımız habere göre; Ocak ayı sonlarına doğru S4 ve Note3 güncellemeden nasibini alacaktır.Bugüne kadar yaşanan Android 4.3 güncellemesi ile yaşanan onca sıkıntılara karşıt gelecek güncelleme herkesi heyecanlandırıyor. Verdiğimiz bu haber henüz Samsung firması tarafından açıklanmış bir haber değil. Ancak kaynağımız her zaman güncellemeleri tahminde doğru bir sonuca ulaşan bir kaynaktır. Ayrıca tam tarih olarak şunu eklemekte fayda var; İki cihazın yeni güncellemesi ocak sonu ya da şubat başı olarak kesinlik taşımaktadır.Gelen bilgileri yine siz android bilgini okuyucularımız ile paylaşacağız.

Aranan Kelimeler:

  • galaxy note 3 güncellemelere nasil girilir (1)

Galaxy S4 ve Note 3 İçin Android 4.4 Güncellemesi Konusuna Ait Etiketler

4.4 kit kat güncellemesi çıktı mı?4.4 kitkat yükleme note 3galaxy note 3 4.4 kitkat güncellemesi ne zaman?galaxy s4 kitkat 4.4 çıktı mı?kiatkat 4.4 güncellemesi ne zaman?

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Galaxy J7 Core Format Atmak – J7 Core Sıfırlama Hard Reset

Samsung Galaxy J7 Core Format Atmak Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda yada tabletlerde bilgisayarlarda …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir