Home / Android / Galaxy S4 ve Note 3’e Marshmallow Umudu Doğdu !

Galaxy S4 ve Note 3’e Marshmallow Umudu Doğdu !

Android 6.0 Marshmallow alacak modellerin arasına Samsung’un Galaxy S4 ve Note 3 modelleri de eklendi. Gelen sızıntılara yazımızda yer verdik.

Geçtiğimiz günlerde Samsung’un hangi modellere Android 6.0 Marshmallow güncellemesini vereceği hakkında bir sızıntı yaşanmıştı. Android 6.0 güncellemesine sahip olacak modeller arasında herkesin tahmin edebileceği gibi Galaxy S6, Galaxy S6 edge, Galaxy S6 edge+, Galaxy Note ve Galaxy Note Edge gibi cihazlar yer alıyordu. Aynı listede Galaxy A7, Galaxy A7, Galaxy A3, Galaxy A5 modellerinin yanında Galaxy E3 ve Galaxy E7 modellerinin de güncellemeden yararlanacağı açıklanmıştı. Yeni gelen sızıntı bilgilerde ise Samsung’un güncelleme dağıtımının 3. ayağına dair bilgiler ortaya çıktı. Listenin son kısmında Galaxy Tab A 9.7 ve Galaxy Tab A8 için onay bekliyor ibaresi gözüküyor.Galaxy S4 ve Note 3'e Marshmallow Umudu Doğdu !

Galaxy S4 ve Note 3 Güncelleme Alacak Mı ?

Donanım özelliklerine baktığımızda iki cihazında bu güncellemeyi rahatlıkla taşıyabileceğini görüyor olsak da, Samsung’un güncelleme konusunda cimri tutumu aklımızda soru işaretleri bırakıyordu. Fakat bu listede Galaxy Note 3 ve Galaxy S4 modelleri için onay verilmemiş ibaresi çok rahatlıkla görülüyor. Fakat bu modellerin hala listede bulunuyor olması, aklımızda bazı soru işaretlerinin oluşmasına sebep oldu.Şuan için bu cihazlara güncelleme gelmesi konusunda konuşmak erken olsa da görünüşe göre ufak bir umut hala var denebilir. İlerleyen günlerde bu sızıntılar da kesinleşecektir.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Galaxy J7 Core Format Atmak – J7 Core Sıfırlama Hard Reset

Samsung Galaxy J7 Core Format Atmak Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda yada tabletlerde bilgisayarlarda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir