Home / Android / Galaxy S7’nin Test Sonuçları Ortaya Çıktı

Galaxy S7’nin Test Sonuçları Ortaya Çıktı

Galaxy S7'nin Test Sonuçları Ortaya Çıktı

Samsung’un 2016’da piyasaya süreceği yeni üst segment modeli Galaxy S7’nin Geekbench 3 test sonuçları görüntülendi. Detaylar haberimizde yer alıyor.

2015 yılında tüm üst segment modellerinde kendi işlemcisi olan Exynos 7420’yi tercih eden Samsung, önümüzdeki sene çıkaracağı Galaxy S7 modelinde farklı bir işlemci tercih edeceği konusunda bazı söylentiler ortaya çıkmıştı. Snapdragon 810’da yaşanan ısınma problemlerinin Snapdragon 820’de ortadan kalktığının açıklamasından sonra Galaxy S7’nin de bu yonga seti ile gelme ihtimali oldukça yükselmişti. Galaxy S7'nin Test Sonuçları Ortaya Çıktı Exynos  ve Snapdragon arasındaki rekabet ortaya çıkan Benchmark sonuçları ile daha da kızışacak Çin’in popüler paylaşım sitelerinden olan Weibo’da yayınlananlara göre Galaxy S7’nin olduğu belirtilen Geekbench 3 puanları yayınlandı.Paylaşılan bilgiye baktığımızda Galaxy S7’nin tek çekirdekten 2456 ve çoklu çekirdekten 5423 puan aldığını görüyoruz. Bu puanlar ile en çok puanı alan telefon Galaxy S7 olarak birincilik kürsüsüne oturmuş oluyor.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Galaxy J7 Core Format Atmak – J7 Core Sıfırlama Hard Reset

Samsung Galaxy J7 Core Format Atmak Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda yada tabletlerde bilgisayarlarda …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir