Home / Android / Geçmişten Günümüze Nokia Cep Telefonları

Geçmişten Günümüze Nokia Cep Telefonları

Nokia cep telefonları tuşluCep telefonu denildiğinde hemen herkesin aklına doğrudan Nokia cep telefonları gelmektedir. Özellikle yaşı 20 üzeri olan cep telefonu kullanıcılarının neredeyse tamamına yakını mutlaka Nokia cep telefonu modelleri arasından herhangi birisini kullanmıştır. Çünkü cep telefonları hayatımıza girmeye başladıktan sonra en yaygın olarak kullanılan cep telefonlarının hemen hepsi Nokia tarafından üretilerek satışa sunulmuştur.

Şarj süresinin uzun olması, darbelere karşı daha dayanıklı olması, şık ve sade olması gibi özellikleri Nokia cep telefonları modellerinin daha fazla yaygınlaşmasına olanak tanımıştır. Söz konusu cep telefonu olduğunda beğendiğimiz bir telefonunu çoğu zaman fiyatına pek bakmadan satın almaktayız. Bizim için önemli olan özellikler neler ise bunları karşılayan en iyi ve en uygun cep telefonu hangisi ise onu alarak kullanmaya başlıyoruz.

Günümüzde bu durum böyle olurken geçmişte de benzer bir şekilde olmaktaydı. Bu konuda Nokia cep telefonları ihtiyaç duyulan özellikleri karşılayan en uygun telefonlar olarak göze çarpmaktaydı. Fakat akıllı cihazların yaygınlaşması ile birlikte Nokia bu yeniliğe ayak uyduramayarak biraz geride kaldı. Fakat sonradan toparlanma sinyalleri vererek yeniden ayağa kalkan firma birbirinden güzel cihazlar üreterek piyasadaki Pazar payını geri almaya başladı.

Birbirinden kaliteli ve şık Nokia cep telefonları modellerini yeniden piyasada görmeye başladık. Firma dokunmatik telefon kullanmakta zorlanan müşterileri için klasik tuşlu telefonlar çıkarmaya devam ediyor. Asha 1200, Asha 210, Asha 220, Asha 225 ve Asha 201 gibi Nokia cep telefonları tuşlu olarak tüketicilerin beğenisine sunulmaktadır.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Galaxy J7 Core Format Atmak – J7 Core Sıfırlama Hard Reset

Samsung Galaxy J7 Core Format Atmak Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda yada tabletlerde bilgisayarlarda …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir