Home / Mac İşletim Sistemi / Geliştiricilere Fırsat Apple’dan Geldi !

Geliştiricilere Fırsat Apple’dan Geldi !

Apple, uygulama geliştirmek isteyen yaklaşık 2000 kullanıcısına 60 günlüğüne beta test uygulaması başlatıyor. Detaylara yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Apple geliştiricilerin karşısına güzel bir fırsat çıkarıyor. Bildiğiniz gibi App Store’da yayınlanacak olan uygulamaların seçiminde oldukça seçici olan Apple, geliştirilen uygulamaları oldukça katı testlerden geçiriyor. Sadece kriterlere uyan uygulamaları App Store’da yayınlayan firma, Google Play Store’a göre oldukça az sayıda çöp uygulama bulunduruyor. Bunun sebebi de bahsetmiş olduğumuz bu katı seçim politikası. Geliştiricilere Fırsat Apple'dan Geldi !Geçtiğimiz aylarda gerçekleştirilen WWDC etkinliğinde bu uygulamanın duyurusunu yapan Apple, daha önce de 1000 kullanıcıya 30 günlük TestFlight özelliği vermişti. Bu kez 2000 kullanıcıya 60 günlüğüne bu kullanım imkanını verecek. App Store’dan ücretiz indirilen uygulamayı kullanabilmek için tek ihtiyacınız olan bir davetiye maili olacak.Geliştiricilere Fırsat Apple'dan Geldi !TestFlight sayesinde uygulamarın beta sürümlerini görebilecek olan geliştirici ve kullanıcılar, hataları belirleyerek geri bildirimlerde bulanacaklar. Beta versiyonundaki uygulamaları gözden geçirecek olan kullanıcılar bu sayede bazı uygulamaları herkesten önce görecekler ve eğlenceli vakit geçirebilecekler. iPhone, iPad, iPod ve Apple TV için yapılan uygulamaların yer aldığı TestFlight’ı kullanmak için linke tıklayabilirsiniz.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

iPhone 5 ve iPad Mini İçin 6.02 Güncellemesi Nasıl Yapılır

Bu güncellemeyi uygulamak için birden fazla yöntem var. Öncelikle Itunes yoluyla güncellemeyi anlatacağım.Güncellemeyi yapmadan önce, …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir