Home / Diğer Konular / Genç Görünmek Için Ne Yapmalı?

Genç Görünmek Için Ne Yapmalı?

GENÇ GÖRÜNMEK İÇİN NE YAPMALI?

Her yaşın ayrı bir güzelliği var, tabi ki her yaşta güzel olmanında bir kuralı var ve bu kural sadece bakım yapmaktan geçiyor.

Genç Görünmek için Ne Yapmalı? Genç görünmek için tabiî ki tek yol estetik değil bakımlı bir kadın her daim genç her daim güzel hem daim alımlıdır. Daha genç görünmek için çok paralar harcamanıza gerek yok. Sadece olası alışkanlıklarınızı biraz değiştirerek ve sağlıklı beslenerek sizde estetiksiz bir şekilde Ajda Pekkan gibi çok daha genç görünebilirsiniz.

Genç Görünmek için Kilo Verilmeli Kaç yaşında olursanız olun kilolu ve kambur duruyorsanız daha yaşlı görüneceksiniz. Bunun kaçarı yok. O zaman ne yapıyoruz işe daha fazla hareket ederek başlıyoruz. Vücudunuzun dik durması ve ideal kilonuzu korumanız sizi yaşınızdakilere oranla daha genç gösterir. Hareketli bir yaşam daha sağlıklı olacağından bu sadece sizi zayıf göstermez aynı zamanda cildinize de yansır. Tabiî ki size bir deri bir kemik olun demiyoruz fakat fazlalıklarınızdan kurtulmanız her açıdan önemli.

Daha Genç Görünmek İçin Her Daim Canlı Olun Gülümsemenin cildi kırıştırdığı söylense de asık bir surattan daha canlı ve genç duracağı kesindir. Her daim canlı ve enerjik olmak sizi zinde tutarak hem negatif düşünceleri ortadan kaldırır hem de sizin kendinizi dinlemenizi engeller. Unutmayın sürekli hareketsiz bir vücudun her gün bir yeri ağrır. Canlı ve enerjik olmak her daim gülmek yüz kaslarını da sürekli çalıştırdığından daha gergin bir ciltte oluşur. Normal genç insanların bile gülümsediklerinde kaz ayakları kırışır. Bu yaşa bağlı bir durum değildir.

Genç Görünmek için Nasıl giyinmeli?Günümüzde giyim sektöründe her gün yeni modeller her gün yeni bir giyim modası karşımıza çıkıyor. kot ürünleri tercih etmek ve spor kıyafetlerden vazgeçmemek sizi istemeseniz de daha genç gösterecektir. Özellikle giyilen spor kıyafetler yaşınızı gizlerken fazlalık kilolarında saklanmasını kolaylaştırır. Daha genç görünmek için gençler gibi giyinin tabiî ki demiyoruz. Fakat elbiselerde dizde olanları ayakkabılarda hafif topukluları tercih edebilirsiniz. Sade ve şık kıyafetler hem sizi daha genç gösterir hem de üzerinizde asil durur. Giyim konusunda verilebilecek örnek sayısı saymakla bitmez.

Daha Genç Görünmek İçin Skalayı geniş Tutun: Belli bir yaşa gelen her bayan siyah, kahverengi, gri tonlarını baz alıyor. Giyim ve saçta bu nedense hiç değişmiyor. Oysa birçok açıdan pastel tonlar ve giyilen canlı renkler kişiyi daha enerjik ve genç gösterir. 

Genç Gösteren Saç ModelleriKendi annemden de bildiğim bir şey var ki yaş ilerledikçe o saçlar nedense git gide kısalır. Kısa saçın daha genç gösterdiğine inanılır ve assolist edası ile etrafta gezinilir. Oysa daha genç görünmek isteyen bayanlar saçlarını omuzlarına kadar uzatmalı dümdüz bırakmalı veya hafif dalga ile hareketlendirmelidirler. Çocukluğumuzda kalan kahküller ne kadar çoğu bayan tercih etmese de belli bir yaştan sonra çok işe yarar. Yüzünüze küçük bir dokunuş olan kahkül kırışıklıkları gizlerken sizi yaşınızdan daha genç gösterecektir. Saç rengi de yaş ilerledikçe koyulaşır. Tabiî ki bazı ten renkelerini koyu renk genç gösterirken bazı ten rengini yaşlı gösterir. Yüzünüze giden bir rengi bularak sizi en genç göstereni uygulamanız daha doğrudur.

Genç Görünmek için Nasıl Bakım Yapmalı?Cildiniz tamamı ile sizin en önem verdiğiniz yer. Bu açıdan yapacağınız ilk işlem yüzünüzü ve vücudunuzu sürekli temiz tutarak nemlendirmeyi ihmal etmemektir. Unutulmamalıdır ki cildi en çok yaşlandıran nemsizliktir. Cildinizi sabah akşam temizleyip toniklemeli ve cilt yapınıza uygun nemlendiricileri ihmal etmeden kullanmalısınız.

Eğer krem alamıyorum diyorsanız sitemizde evde nemlendirici krem yapımı konumuza göz atabilirsiniz. Unutmayı doğal hazırlanan ürünler her zaman daha sağlıklıdır.

Hakkında: GF

TeknoCozumler.com editörü

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Disk Fren Nasıl Çalışır

Disk Fren Nasıl Çalışır? Araçların en çok gerekli olan özelliklerinden biri de fren sistemleridir. Bu …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir