Home / Android / Gigaset ME Pure Özellikleri

Gigaset ME Pure Özellikleri

Gigaset ME Pure özellikleriIFA 2015 Etkinlikleri kapsamında birbirinden şık ve teknik özellikleri iyi cihazlar tanıtıldı. Firmalar özellikle akıllı cihaz pazarında kıyasıya bir rekabet içerisine girdiler. Bazıları tek bir cihaz tanıtmakla yetinmeyi tercih ederken bazıları da birden fazla yeni ürünlerini tanıtarak adeta gövde gösterisi yaptı. Bu firmalardan birisi olan Gigaset, bilindiği üzere Siemens’in akıllı cihaz ayağı olarak piyasada yer almaya başladı. Uzun zamandır kendisinden haber alınamayan Gigaset, IFA’da adeta coştu. Birbiri ardına çıkardığı akıllı cihazlardan birisi de Gigaset ME Pure oldu. Biz de bu yazımızda ME Pure modelini mercek altına aldık. İşte yeni nesil Gigaset ME Pure özellikleri:

– 144.5 mm x 69.4 mm x 7.7 mm ölçülerine sahip dış hatlar.

– 1920 x 1080 çözünürlüğünde Full HD 5 inç büyüklüğünde geniş ekran.

– 8 MP ön ve 13 MP arka kameralar.

– 2 GB RAM bellek.

– Dahili 32 GB depolama alanı. 128 GB’a kadar arttırılabilir harici depolama ünitesi.

– 3320 mAh gücünde batarya.

– 8 çekirdekli Qualcomm MSM8939 Snapdragon 615 işlemci

Gigaset ME Pure inceleme sonucunda elde edilen yukarıdaki bulguların yanı sıra cihazın çift sim kart desteği olduğunu da belirtmekte fayda var. Ayrıca ekran koruyucu olarak da 3. Nesil ekran koruyucu olan Gorilla Glass düşünülmüş. Yukarıda da bahsedildiği üzere Pure modelinin yanı sıra 2 farklı ürün daha tanıtılmıştır.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Galaxy J7 Core Format Atmak – J7 Core Sıfırlama Hard Reset

Samsung Galaxy J7 Core Format Atmak Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda yada tabletlerde bilgisayarlarda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir