Home / Yazılım / Google Android Market’e Tam Erişim Sağlamak

Google Android Market’e Tam Erişim Sağlamak

Google Android Market’e erişim yapabiliyor olabilirsiniz. Ancak ne yazık ki tam erişim yapamıyorsunuz. Bazı ücretsiz uygulamalar ve özellikler ücretli uygulamalar listelenmez. Eğer tam erişim sağlamak istiyor ve tüm uygulamalara erişmek istiyorsanız, devam edelim okumaya.

Google Android Market’e Tam Erişim Sağlamak

Google Android Market’in normal görüntüsü şu şekildedir.Google Android Market Tam Erişim SağlamakÖrneğin Amazon Mobile Android uygulamasına ulaşmak istiyorum. Ancak cep telefonumdaki market ile arattığımda bir türlü sonuca ulaşamıyorum.Google Android Market Tam Erişim SağlamakGördüğünüz üzere alakasız sonuçlar geldi.Bu uygulamayı kullanabilmeniz için, ROOT yetkisine sahip olmalısınız. Aksi durumda çalışmayacaktır.Çözüm için MarketEnabler yazılımını kuracağız. Yazılımı kurduğunuzda menüdeki uygulamaya tıklayın.Google Android Market Tam Erişim SağlamakAçılan ekrandan “Settings List” sekmesine tıklayın. Görüntülenecek listedeki [us] T-Mobile (T-Mobile) olanın üstünden ekrana basılı tutun. Ve sonrasında açılacak penceredeki “Fake this provider now” bağlantısına tıklayın.Google Android Market Tam Erişim SağlamakBir müddet bekleyin ve belirecek olan “Superuser Request” ekranında “Allow” düğmesine basın.Google Android Market Tam Erişim SağlamakŞimdi bu uygulamadan çıkın ve, Ayarlar->Uygulamalar->Uygulamaları YönetYolunu izleyin ve listeden Market’i seçin. Oradaki ekrandan “Önbelleği temizle” düğmesine basın. Böylelikle önbelleğe alınan arama sayfaları silinecektir.Şimdi Market uygulamasını açabiliriz ve tekrar aynı aramayı yapabiliriz.Google Android Market Tam Erişim SağlamakGördüğünüz üzere hem giriş sayfası değişti, hem de arama sonucunda Amazon uygulamasını görebildim. Ayrıca ücretli uygulamalar da liste içerisinde yer aldı.

MarketEnabler İndir

MarketEnabler uygulamasını indirMarketEnabler uygulamasını indir

Hakkında: GF

TeknoCozumler.com editörü

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Linux Bilgisayardan Modem IP Öğrenme

Linux işletim sistemi kurulu bilgisayarımızdan modemimizin ip adresini öğrenmemiz mümkündür. Bu işlem için Linux komut …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir