Home / Diğer Konular / Google Chrome Güncelleme – Google Chrome İndir

Google Chrome Güncelleme – Google Chrome İndir

Google Chrome Güncelleme – Google Chrome İndir

İndirme Sayfası https://www.google.com/chrome

Google Chrome hızlı, kullanımı kolay ve güvenli bir web tarayıcısıdır. Android için tasarlanan Chrome size, sizin için özel olarak seçilen haberler, sık ziyaret ettiğiniz sitelere doğrudan bağlantılar, indirilenler ve yerleşik Google Arama ve Google Çeviri hizmeti sunar. Çok sevdiğiniz Chrome web tarayıcısı deneyimini tüm cihazlarınızda yaşayabilmek için şimdi indirin.
– Hızlı tarama ve daha az yazma. Siz yazarken anında görünen kişiselleştirilmiş arama sonuçlarından istediğinizi seçin ve daha önce ziyaret ettiğiniz web sayfalarına hızla erişin. Otomatik Doldurma özelliğiyle formları hızla doldurun.
– Gizli Tarama. Gizli modu kullanarak arkanızda geçmiş kaydı bırakmadan internette gizlice tarama yapın. Tüm cihazlarınızda özel olarak gezinin.
– Chrome’u Farklı Cihazlar Arasında Senkronize Etme. Chrome’da oturum açtığınızda, yer işaretleriniz, şifreleriniz ve ayarlarınız tüm cihazlarınız arasında otomatik olarak senkronize edilir. Bilgilerinize telefonunuzdan, tabletinizden veya dizüstü bilgisayarınızdan sorunsuzca erişebilirsiniz.

Google Chrome tarayıcısını istediğiniz ortamda kullanabilirsiniz. İster Akıllı telefonlarınızda, İsterseniz de masaüstü bilgisayarlarınızda kullanabilirsiniz. Google Chrome uygulamasını yada programı otomatik olarak güncelleme yaparak yükleyebilirsiniz. Android işletim sistemine sahip cihazlar için aşağıdaki bölümden indirebilirsiniz.

İndir
QR-Code

Google Chrome:Hızlı ve Güvenli
Developer: Google LLC
Price: Free

Akıllı telefonlarda ise genel olarak güncelleme yada yükleme işlemlerini Wifi üzerinden yani kablosuz bağlantı üzerinden yapmanız gerekebilir. Aksi halde hattınızın kotasından gidecektir ve yüksek faturalar ödeyebilirsiniz.

Google Chrome üzerinde karşınıza gelen güncelleme uyarıları ise aşağıdaki gibidir. Google Chrome üzerinden güncelleme yapmak istiyorsanız inceleyebilirsiniz…
– Yeşil: Güncellemenin 2 günden beri hazır olduğu anlamına gelir.
– Turuncu: Güncellemenin 4 günden beri hazır olduğu anlamına gelir.
– Kırmızı: Güncellemenin 7 günden beri hazır olduğu anlamına gelir.

Hakkında: Ahmetcan Tasli

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Disk Fren Nasıl Çalışır

Disk Fren Nasıl Çalışır? Araçların en çok gerekli olan özelliklerinden biri de fren sistemleridir. Bu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir