Home / Android / Google Play hizmetleri Türkçe indir

Google Play hizmetleri Türkçe indir

ReklamlarGoogle Play Store , Android telefonlar için olmazsa olmaz uygulamalardan birisidir. Google Play Store üzerinden bir çok oyun ve uygulamaya erişebilirsiniz. Google Play Hizmetleri de Play Store servislerini tam anlamı ile kullanabilmek için tasarlanmıştır.

Google Play hizmetleri nedir ?

Google Play hizmetleri, Google servislerini ve uygulamalarını tam anlamı ile kullanmak için gerekiyor. Google Play hizmetleri Google uygulamalarını ve Google Play’den aldığımız uygulamaların güncellemesinde bize yardımcı olacak bir eklentidir. Google Play Hizmetlerini telefonunuzdan silmenizi veya devre dışı bırakmanızı önermiyoruz. Aksi takdirde Google Play Store’a giremeyebilirsiniz.google-play-hizmetleri-apkReklamlarBu bileşen, Google hizmetlerinizde kimlik doğrulama, senkronize edilen kişiler, en son kullanıcı gizliliği ayarlarının tümüne erişme ve daha yüksek kalitede, daha az güç harcayan konum tabanlı hizmetler gibi temel işlevleri sağlar.Google Play hizmetleri ayrıca uygulama deneyiminizi de geliştirir. Çevrimdışı aramaları hızlandırır, daha etkileyici haritalar sağlar ve oyun deneyimini iyileştirir.

Google Play hizmetleri telefona nasıl yüklenir ?

Bu adresten cep telefonunuza Google Play Hizmetleri apk dosyasını indirebilirsiniz. Google Play Store’a giremiyorum açılmıyor diyenler Play hizmetlerini yükleyerek bu soruna son verebilir. Türkçe olarak Android cihazınıza Google Play hizmetlerini yükleyebilirsiniz.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Galaxy J7 Core Format Atmak – J7 Core Sıfırlama Hard Reset

Samsung Galaxy J7 Core Format Atmak Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda yada tabletlerde bilgisayarlarda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir