Home / Android / Google Play Otomatik Güncelleme Nasıl Kapatılır ? – Cep Telefonu oyunları

Google Play Otomatik Güncelleme Nasıl Kapatılır ? – Cep Telefonu oyunları

ReklamlarGoogle Play Store, Android telefonlar için binlerce oyun ve uygulamanın yer aldığı bir platformdur. Buradan indirmiş olduğunuz oyun ve uygulamaların yeni srümü çıktıkça telefonunuz Google Play üzerinden otomatik güncelleme yapacaktır.Play Store’un otomatik güncelleme yapması wifi bağlantımız varken iyidir, ancak mobil ağımız açıkken otomatik güncelleme yapıyorsak vay halimize :) Veri paketimiz kısa sürede bitebilir.Play Store Otomatik Güncellemeleri Kapatmak:

  • Google Play Store’u açıyoruz ve menüden ayarlar kısmına ulaşıyoruz.
  • Uygulamaların her zaman güncellenmesi, sadece Wi-fi (Kablosuuz ağ bağlantısı) bağlantısı ile güncelleme veya hiçbir zaman kendiliğinden güncellenmemesi seçeneklerinden birini seçiyoruz. Sadece Wifi ile güncellemesini seçerek kendi Wifi ağınızın kapsama alanına girdiğinizde otomatik güncelleme başlayacaktır. Siz yinede hiçbir zaman kendiliğinden güncellemeyi seçin :)

Otomatik güncellemeleri kapatır iseniz oyun ve uygulamalara gelen güncellemeleri Play Store’a girip elleriniz ile yapmak zorunda kalacaksınız.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Galaxy J7 Core Format Atmak – J7 Core Sıfırlama Hard Reset

Samsung Galaxy J7 Core Format Atmak Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda yada tabletlerde bilgisayarlarda …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir